Koliko ih je bilo pre mene: Primitivni hir patrijarhalnih čobana ili stereotip?

  1. Spavala sam sa 10 ljudi u periodu od 9 godina.

    Aaaaaa, ne prilazi nečastiva silo!!!

  2. Dzimi, je l se covek naucen rodi?!?! Koliko momaka se smuva prvo sa devojkom koja je njegov perfect match?!? Da li zaista mislis da dete od 15, 16 godina ZNA sta zeli?! Kako moze znati to???

    Шта се узбуђујеш? Ко овде прича о деци од 15-16 година?
    Да би сазнала кога и шта желиш, не мораш да се дајеш свима унаоколо. То је била поента мог поста. Шта скачеш одмах? Смири се. Диши.

    svako sa kim sam bila ko je pitao- dobio je odgovor, iako ce se puritanci ovde mozda zgroziti. Spavala sam sa 10 ljudi u periodu od 9 godina.

    Видиш, ми те нисмо ни питали, а добили смо одговор, хаха! Хахаха! :))

    i sad samo zbog jebenog broja ljudi koje sam volela ranije cu nekima izgledati kao kurva?! Oj, Srbijo, medju sljivama...

    Мислим да си се превише узрујала око свега. На крају крајева, шта те боли курац ко шта мисли? Људи имају различите критеријуме.

  3. Meni sam pojam varanja nije jasan. Ako nisi srećan s nekim u čemu je fora da varaš? Ostaviš, pa tražiš šta ti odgovara.

  4. meni je rečeno da pička nije sapun da se potroši.. ja nešto i nisam pokušala da otkrijem i uverim se u istinitost te tvrdnje, ali verujem da je tačna :D

  5. meni je rečeno da pička nije sapun da se potroši.. ja nešto i nisam pokušala da otkrijem i uverim se u istinitost te tvrdnje, ali verujem da je tačna :D

    Хм... Ја баш мислим да је пичка подложнија хабању од курца. :)

  6. Ako nisi srećan s nekim u čemu je fora da varaš?

    Varanje je nekako gej, ako me razumete. :)

  7. reče energija da pička nema brojač.

    džimi, pao link, pufnica više nije u programu, moraćeš da je odbanuješ da bi ti odgovorila na pitanja (msm, stvarno, postavljaš pitanja banovanoj devojci....)

    niko se bre nije osvrnuo na moj post! :((( http://vukajlija.com/forum/teme/28286-koliko-ih-je-bilo-pre-mene-primitivni-hir-patrijarhalnih-cobana-ili-stereotip?strana=5#post_1379689

  8. pardon, džimi, evo uspeli smo putem satelita još ovu poruku da dobijemo:

    pufnica džimiju:

    Ne uzbudjujem se, samo su mi oci O.O jer ne mogu da verujem kakve gluposti citam! Ne zakljucuj po mojim znakovima pitanja da se tresem ili tako nesto, zaboga! Zasto mislis da osoba koja je spavala sa vise od 1-2 osobe DAJE svima okolo?! Prvo ja nikome NE DAJEM, vec spavam sa osobom i to je jebeno uzajamno, tako da mi je ovo tvoje DATI jako povrsno, seksisticki i ponizavajuce, opet se nadam da trolujes.
    Pa zato sto se ja jebeno ne stidim tog broja, samo htedoh pokazati kako gresite misleci da je svako ko je bio sa vise od 1-2 osobe neka radodajka!
    Ma nisam se uzrujala uopste, meni je bitno da samo jedna osoba misli da je to okej, a ako on ne misli (a misli) onda nismo jedno za drugo, tako da nemam sta da se uzrujavam, samo mi je jako jebeno krivo kad vidim ovakve gluposti.

  9. džimi, pao link, pufnica više nije u programu, moraćeš da je odbanuješ da bi ti odgovorila na pitanja (msm, stvarno, postavljaš pitanja banovanoj devojci....)

    Која питања? Какав линк?

    ЕДИТ: Нисам ни видео увод у пост где пише да је ''из Канаде''. :) Болид.

  10. Мени нешто није јасно. Знамо да живот има одређену временску димензију као и да везе пропадају. Пошто као постоји та нека оптимална цифра или шта већ, што мањи број то боље, шта се дешава кад веза пропадне и девојка након тога уђе у следећу? Да ли се тада она на неки начин амортизује?

  11. Prvo ja nikome NE DAJEM, vec spavam sa osobom i to je jebeno uzajamno, tako da mi je ovo tvoje DATI jako povrsno, seksisticki i ponizavajuce, opet se nadam da trolujes.

    Слажем се. ''Дати'' је сексистички, јер је мушкарац тај који даје. Моја грешка, извињавам се.

  12. ima tu evolutivne zaostavštine iz perioda kada si morao biti prvi mužjak u čoporu, krdu jatu gde li... ali žene su definitivno superiorne u seksualnim relacijama i u mentalnom i u fizičkom smislu, mužjak je uvek podređen i nesiguran u svoj falus

    kake veze bre imaju brojke, što bi reko vudi - whatever works...

  13. ali žene su definitivno superiorne u seksualnim relacijama i u mentalnom i u fizičkom smislu, mužjak je uvek podređen i nesiguran u svoj falus

    То можда неки омега мужјак. :)

  14. i da, odgovor je - primitivni hir patrijahalnih čobana

  15. džimi, evo pufnica još ovo ima da ti kaže, i završili ste za večeras:

    ne vrti se sve oko tvoje preses mocuge, a ja smatram da i zena moze jebati, i bez strap-on-a. Mislim ako se vodis onom Doterovom Dupe jebe, kurac drzi pravac, devojka itekako moze jebati!
    Citiras samo ono na sta imas neki odgovor, sisice!

    za dalju rapsravu moraćeš da je odbanuješ....

  16. i ako si joj ko zna koji po redu, što misliš da joj nećeš biti poseban? ako jebeš bolje od prosečnog, itekako će te zapamtiti.

    Ovo je lepo rečeno. Jednostavno svi smo mi na neki način egoisti, i onda zdravom logigom zaključiš da imaš veće šanse da nekoj budeš poseban ako ih je imala manje, a ako ih je imala više uvek ćeš da postavljaš sebi to pitanje ''sa kojim joj je bilo bolje nego samnom''. Dakle, mislim da nema to toliko veze sa tim da ti se gadi što je primila kilometar kuraca, nego znaš da postoji veća verovatnoća da je bilo boljih kuraca od tebe.

    Ja inače nikad nisam bio ljubomoran, i pre sam manje više samo menjao devojke, nisu me zanimale veze, al jbg onda, naišla ona i ja oslepeo, ne vidim ništa osim nje...i najradije bi podavio svakog sa kojim je bila pre mene, uvek se pitam dal joj je sa nekim bilo lepše bla bla, najradije bi da sam joj ja prvi u svemu, al jebiga, šta sad kad to nije tako, jel treba da se ubijem? imala devojka život i pre mene.

    A što se tiče devojaka i broja njihovih partnera, po meni ja mislim da nije bitno sa KOLIKO njih je spavala, nego sa KAKVIMA je spavala...ako je devojka imala sve neke frajere do sad, pa što da ne, nije ni ona luda da ne kresne nekog lika koji ekstra izgleda...
    a može da bude da je spavala sa dvoicom samo, a da su oboica neke okorele seljačine i slepčine, pre će onda takva da mi se gadi nego ova što ih je imala više, al bar ih je sa nekim stilom birala.

  17. o hvala kurcu da se neko osvrnuo na moj post! petre :**

  18. nije bitno sa KOLIKO njih je spavala, nego sa KAKVIMA je spavala...

    e bravo! kvalitet a ne kvantitet! taj momenat bitno menja celu postavku, baš ovako kako petar reče.

  19. Citiras samo ono na sta imas neki odgovor, sisice!

    Ma, jок. Остало једноставно није достојно озбиљног одговора.

  20. nije bitno sa KOLIKO njih je spavala, nego sa KAKVIMA je spavala...

    Koliko se iznerviram kad kucam kilometarske postove u prazno, a onda neko dodje i kobjasni jednom rečenicom.

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.