Koliko ih je bilo pre mene: Primitivni hir patrijarhalnih čobana ili stereotip?

  1. koja je to optimalna cifra? :)

    Зависи од година. Ако се у 11 трпала са целим вртићем онда израста у раву, а ако је са 25 дина трпала са 10 типова, јебем ли га, онда то ништа не значи.
    Мада оне фине умеју да изненаде, јер од њих не очекујеш срања.

  2. Optimalna cifra broja kuraca koje je žena imala je poznata cifra, kao i Ojlerov broj i broj PI, a iznosi 2 (u decimalnom brojnom sistemu), 10 ( 2 u binarnom, oktavnom i heksadecimalnom) i II (2 u rimskom).

    hahaha jbte.. oke.. :D

  3. evo, ja sam vam napisala defku o tome šta mislim... http://vukajlija.com/fine-devojke/371021

  4. Optimalna cifra broja kuraca koje je žena imala je poznata cifra, kao i Ojlerov broj i broj PI, a iznosi 2 (u decimalnom brojnom sistemu), 10 ( 2 u binarnom, oktavnom i heksadecimalnom) i II (2 u rimskom).

    http://vukajlija.com/ti-si-mi-drugi :)

  5. a koja je to za vas optimalna cifra?

    Заправо, не постоји оптимална цифра. И ако је девојка била с више људи, нека је макар држала ниво, тј. нека макар није снижавала критеријуме и правила јадницу од себе, као што то многе девојке раде. И мушкарци наравно.

  6. Ma Konan bi onoj koja mnogo priča zavalio pesnicu a onda bi je jeb'o i ona bi se smeškala samo.

  7. od sutra tražim isključivo nevinog muškarca. dosta je bilo zajebancije.
    mršte!

  8. pa.. gambi.. jedan je prvi, svaki posle je drugi :P

  9. od sutra tražim isključivo nevinog muškarca. dosta je bilo zajebancije.
    mršte!

    Ako ga na ovom sajtu ne nađeš-nigde nećeš. Najozbiljnije sada.

  10. тј. нека макар није снижавала критеријуме и правила јадницу од себе, као што то многе девојке раде. И мушкарци наравно.

    Hm, pa ja nisam ni pominjao tako nešto. :)

    od sutra tražim isključivo nevinog muškarca. dosta je bilo zajebancije.
    mršte!

    Evo, oteraste Zeku u pedofile. Sram da vas bude! :)

  11. тј. нека макар није снижавала критеријуме и правила јадницу од себе, као што то многе девојке раде. И мушкарци наравно.

    sad već mogu da te razumem, džimi.

  12. Nego, kad smo već kod pravljenja jadnice od sebe, mislim da gore jadnice prave od sebe do ušiju zaljubljene devojke koje na najbednije načine pokušavaju da se dopadnu nekom liku. Nikad mi nije bilo jasno kako neko može da bude toliko jadan. Odmah mi postanu ogavne, pa sve da su mi se pre toga i svidjale.

  13. more.. samo vi nađite neku nevinu i da zna da mota sarme bolje no vaša baba.. i mož se ženite ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=LpxgohS4dXY

  14. Batalite ovake teme... nego jurite ženske i muži :))))

    A šta je bilo, bilo je
    http://www.youtube.com/watch?v=p21StYbyqG4

  15. Nego, kad smo već kod pravljenja jadnice od sebe, mislim da gore jadnice prave od sebe do ušiju zaljubljene devojke koje na najbednije načine pokušavaju da se dopadnu nekom liku.

    То поготово. Ја генерално никад нисам готивио те девојке које покушавају да импресионирају. А и причасмо ја и ти ономад о томе на пиву, кад год бих сазнао да се свиђам некој девојци, не би ми више била занимљива. Штавише, шит ми је и кад приметим да неке девојке покушавају да флертују са мном. То ми је баш онако безвезе.

  16. Muškarce ne gledam kao brojeve! :)
    Osećam se neveselo u kontaktu sa ljudima koji sopstvenu ili tuđu vrednost vezuju za brojke. To bi bilo kao da mi neki muškarac saopšti koliku platu ima. Da li treba da se oduševim ako je cifra velika? Da li treba da pomislim da je on dobra prilika i sjajna osoba zbog toga? Da li treba da se osećam polaskano jer to znači da mu je stalo do mene kad je započeo sopstvenu prezentaciju na taj način? Ako bih ja bila srećnica u ovom slučaju, onda ste i vi srećni što je ženska brojka bivših mala.
    Ljudi nisu prost zbir onoga što rade, ili šta imaju. I ti podaci češće zamagljuju pogled nego što nešto otkrivaju.

  17. Штавише, шит ми је и кад приметим да неке девојке покушавају да флертују са мном. То ми је баш онако безвезе.

    Dobro, flert manje-više. Ako nije transfer blama, onda okej. Dobro, kontaš ti šta sam ja ovim mislio, kad smo već pričali o tome. Jebeš ga, definisao sam to već, ali ne mogu da se setim kako se zove defka, a mrzi me da listam ovu moju vikipediju. :)

  18. Muškarce ne gledam kao brojeve! :)
    Osećam se neveselo u kontaktu sa ljudima koji sopstvenu ili tuđu vrednost vezuju za brojke. To bi bilo kao da mi neki muškarac saopšti koliku platu ima. Da li treba da se oduševim ako je cifra velika? Da li treba da pomislim da je on dobra prilika i sjajna osoba zbog toga? Da li treba da se osećam polaskano jer to znači da mu je stalo do mene kad je započeo sopstvenu prezentaciju na taj način? Ako bih ja bila srećnica u ovom slučaju, onda ste i vi srećni što je ženska brojka bivših mala.
    Ljudi nisu prost zbir onoga što rade, ili šta imaju. I ti podaci češće zamagljuju pogled nego što nešto otkrivaju.

    Brate, opet se apsolutno slažem sa tobom. :)

  19. imamo direktno uključenje iz kanade! ekskluzivno od našeg dopisnika, zločeste pufnice!!

    Ja sam previse lajava, morala sam da komentarisem ovo.
    Ja dozivljavam transfer BLAMA kad citam neke postove! Ovo npr

    Priča ide ovako - bio sam sa normalnim devojkama, sa kurvetinama i sa prostitutkama. Da, dobro ste pročitali. Pre oko 3 i po godine sam upoznao devojku, zaljubio se, poželeo da je ženim. Jednom smo tako pričali i rekla mi je da je bila sa 7 pre mene. Šok! Ladan znoj me oblio, bio sam besan, ljut! Ni dan danas nisam to zaboravio, još me boli.

    Da li si ti normalno bice?! Je l si hteo da zenis devojku od 20+ ili dete koje je tek dobilo prvu menstruaciju pa ti je cudno?!
    Ovo mi je takodje preglupo, nadam se da je trol:

    Како можеш 100% да будеш сигуран да ће да остане с тобом? Јебига, мислим да, кад су те ситуације у питању, вук длаку мења, али ћуд тешко. Макар ја имам искуство са таквим људима. Људи који имају навику да скачу са цвета на цвет тешко могу да се скрасе тек тако.

    i onaj post gde kazes da prava devojka zna sta zeli.
    Dzimi, je l se covek naucen rodi?!?! Koliko momaka se smuva prvo sa devojkom koja je njegov perfect match?!? Da li zaista mislis da dete od 15, 16 godina ZNA sta zeli?! Kako moze znati to???
    Mene nije sramota moje brojke, svako sa kim sam bila ko je pitao- dobio je odgovor, iako ce se puritanci ovde mozda zgroziti. Spavala sam sa 10 ljudi u periodu od 9 godina. To je prosecno ~ 1 osoba godisnje. Sa 8oro ljudi od njih sam bila u vezi, sa ovom dvojicom nisam, ali definitivno nemam nista protiv onih koje se tucaju zbog seksa, jer smo takodje seksualna bica i mi devojke!! Nijednu osobu nisam prevarila, doduse pricam o fizickom aspektu, pa bih ipak bila obesena na stub srama mnogima od vas?!??! Gluposti pricate, ljudi, da li je moguce da ste tako zatucani i nesvesni svoje nesvesti?! Pa zar je zaista nenormalno biti sa nekim godinu dana i voditi ljubav sa osobom koju volis?! Naravno da sam pravila neke glupe izbore kad sam bila mladja i da sam bila sa kretenima od ljudi, ali definitivno sam to radila jer sam ih volela (koliko sam mogla u tom dobu) i jer sam to zelela, ne zato sto sam skupljala lajkove na fejsu, ucila da se blajvi u skolskom wc-u etc. Zasto uvek imate potpuno isti scenario za sve koji nisu nevini?! Kakvi kamiondzije, Zajecarci, varanje, gluposti?! Da li ce neko nekoga varati zavisi samo od

    O S O B E,

    a ne od broja bivsih partnera, ne od seksualne orijentacije, ne od privlacnosti te osobe, ne od privlacnosti sadasnjeg partnera, ne o mogucnosti za prevaru, etc, etc. Drugaciji je svaciji moral, eto ja provedoh godinu jebenih dana voleci nekoga koga nisam nijednom mogla videti, a kamoli zagrliti za tih godina, nismo se ni culi mesecima, pa je to u meni bilo jako, i sad samo zbog jebenog broja ljudi koje sam volela ranije cu nekima izgledati kao kurva?! Oj, Srbijo, medju sljivama...

  20. pufnica car, majke mi.

    sa celim postom se slažem, a najviše sa ovim jer sam već to rekla gambiju.

    Da li ce neko nekoga varati zavisi samo od

    O S O B E,

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010