Prijava

Kušadasi... 2001... mali Zapata... i dizenterija.

na more nikad nisam iso

Hahaha Turska bogatija od tvoje Srbije i Bugarske zajedno

Cak i sad dok ih sabotiraju jer su muslimani, Turci se drže jako. I kako je Huntington predvidio, Turska ce postati stozerna drzava muslimana !!

turska propasti samo tako. drzava bez svojih resursa i bez industrije je osudjena na tako nesto po difoltu.

ja nesto kontam nema veze u kojoj si drzavi i provesces se lijepo bilo gdje osim u bugarskoj ako si spreman dovoljno potrositi,

Thilmo
Mene Grčka nervira je su uglavnom kopi paste selendre. Grčka ima bolje plaže, dobri su domaćini ali nema neko veliko turističko mesto kao Budva.

Pa kada si išao u Paraliju i Pefkohori. Imaš Loutraki koji je preozbiljno kockarsko turističko mesto. Imaš ostrva koja jebu, koja su niđe veze sa Halkidikijem i "olimpijskom regijom".

Jebem ti, Budva lol.

Велико туристичко место као будва

Thilmo
Kad mi povećaju platu na 200k možda se prebacim na Španiju. Xd

Bilo šta u Evropi u sličnom rangu je +/- 100-150 evra. Sicilija je do jaja, Španija je ok. Umesto 250 po osobi platiš 350 i boli te đoka. Nije to neka razlika. Otuđiš štap kulena dnevno i za dva meseca imaš za razliku.

Cak i sad dok ih sabotiraju jer su muslimani, Turci se drže jako. I kako je Huntington predvidio, Turska ce postati stozerna drzava muslimana !!

Sve je to lepo, al vi nemate ništa zajedničko s Turancima, sem vere...ne znam što se pališ...

Виргин Грчка - копи пејст селендре

Цхад Црна Гора - има велико туристичко место Будву

Mister_NO
Jonsko more je bolje od Egejskog, što se Grčke tiče. Krf, Parga, Paksos i Antipaksos. Gradići su baš onako mediteranski, a Kerkira mi je prelepa. Nisu ona sela na brzinu izgrađena kao Paralija ili to.

To jeste, Krf jebe kevu, na Paksos bih se preselio kada bih bio milioner. Jedino na Krfu jebeni uski putevi i sto ne mozes na jug ostrva zbog retardiranih Engleza, ali ima toliko plaza i sadrzaja da te realno zabole za taj deo ostrva. Sto se Egeja tice samo Tasos. Sto zbog plaza, sto zbog naroda, sto zbog jebeno dobre klime. Uvalis se u Potos da ti bude baza i picis.

Kakva CG i Budva, ako mi se ide na vasar odem do Smedereva ili Sapca u sezoni panadjura. Isti mi kurac, atmosfera identicna, a jeftinije i bolja usluga.

Jel neko bio u Prcnju?

To jeste, Krf jebe kevu, na Paksos bih se preselio kada bih bio milioner. Jedino na Krfu jebeni uski putevi i sto ne mozes na jug ostrva zbog retardiranih Engleza, ali ima toliko plaza i sadrzaja da te realno zabole za taj deo ostrva. Sto se Egeja tice samo Tasos. Sto zbog plaza, sto zbog naroda, sto zbog jebeno dobre klime. Uvalis se u Potos da ti bude baza i picis.

Odličan post za moje pitanje.

Prošle god bio na Tasosu i oduševio se, sad hoću na Krf.

Elem, može neko ko je bio na krfu da mi kaže gde je dobro za otić. Čitam forume al svi hvale mesto gde su bili.

Tipa Tasos, Limenas ti je glavni grad i najveći, Potos i Limenarija manji sa manje sadržaja.

To me zanima za Krf, volim ta veća mesta gde imaš da odeš da prošetaš, ne volim one penzionerske varijante.

Može li se letovati baš u gradu Krf?

budva pa deset mesta prazno

Ja deset godina nisam mrdnuo iz Budve. <3

Al sad porodica jbg, mada sam pre dve god vodio i njih tamo lolo.

Hahaha budva
Pa ako oćeš da se kupaš u govnima dunav ti je mnogo bliži

krezava sirotinja sa vukajlije nije ni videla nista drugo sem budve i grcke u zivotu, zato samo o njima i pricaju

zamrzeo sam more od kad sam isao kao mali sa caletom i kevom pa onda ostanu ceo dan i moram na suncu da se cvarim, sad kad god idem na more ni ne kupa mi se niti bilo sta samo bih blejao po restoranima i to

ja sam proslo leto kad sam bio 10 dana, samo prvi dan usao u vodu 5 minuta, i jos jednom dosao na plazu sedeo u kaficu, ostalo nisam ni isao na plazu