Prijava

Od CG samo Herceg Novi, mada nije letovanje u pitanju.

Ako budem otišao biće to jer nemam drugu opciju kad bude kolektivni, ali se nadam da neću morati da pojedem gowno, pošto sam se zarekao da Crnogorcima dinara dati neću za njihov "turizam" i "more".

Inače mišljenja sam da u CG letuju ljudi isključivo iz nostalgije, tipa vodili ih roditelji kad su bili mali, pa tripuju do jaja je zbog lepih uspomena iz detinjstva.

Ovo sto kaze Tilmo da je bolje u Budvi realno jeste,ako si prethodno letovao paradajz turizam u haniotiju I pefkohoriju da ne kazem olimpik bicu.
U svakoj drugoj varijatni nemoj da se zajebavamo.
Licno pre bih pare ostavio Bugarima nego plemenskoj zajednici.

Hanioti, Pefkohori, Olimpik Bic su ocaj zbog nase stoke. To na stranu, porediti Grcku i CG je kao porediti BMW i Yugo.

Mene Grčka nervira je su uglavnom kopi paste selendre. Grčka ima bolje plaže, dobri su domaćini ali nema neko veliko turističko mesto kao Budva.

Ne znam kad ste bili zadnji put u Budvi, ja do prosle nisam bio desetak godina, ali brate izgradila se samo tako. Pola stare Budve je sruseno i napravljeni fensi hoteli i kafići duž bulevara. Noću svetli kao Majami. Xd

Ja ću ove god na Tasos. A što se Bugarske tiče, odlična za noćni provod ali "more" je žabokrečina jezerska odvratna. Nema palmi nema ničega što podseća da si na moru.

Kad mi povećaju platu na 200k možda se prebacim na Španiju. Xd

Je l skupa Španija uopšte? Nikad nisam ni razmišljao u tom smeru. Bio neko?

Grčka ima bolje plaže

ne bih se slozio sa ovim. ne znam sa kim uporedjujes, ali generalno u odnosu na bilo koga

U odnosu na C. Goru. Od CG svi imaju bolje plaže.

Bio u Španiji... nahajpovana Grčka. Cene iste a plaže kurac.

Za neku srednju klasu letovanja, Sejseli su majka. Povratne karte imas za oko 700-800 evra, a tamo je bas ono sviranje kurcu. Nisu napadni kao egipatski cigani, lade ti muda, plaze super itd..

Jonsko more je bolje od Egejskog, što se Grčke tiče. Krf, Parga, Paksos i Antipaksos. Gradići su baš onako mediteranski, a Kerkira mi je prelepa. Nisu ona sela na brzinu izgrađena kao Paralija ili to.

Peloponez je do jaja, jedina prava grcka pored ostrva, bejah u kalamati, naflpiu i pilosu prosle god, i meni jonsko jeste jace i ladnije i dolaze englezi jebem im mater

Boka i strme uvale po jadranskoj magistrali od skocidjevojke do utjehe su kul isto, gotivim cg iz nekog razloga

englezi nekako sve uspeju da pretvore u sranje.gori su od srba gastosa i prosecnog bugarina.

A turaka se plasite vidim, dodjete do te grcke i preko ne smijete da vas ne poturče opet jelibre ?????

vise se plasimo da nam ne uvale njihove kozne linoleum jakne.

Čuo sam da je dobra Turska, ali samo avionom jbg..boleće me qrac da se čvarim 2 dana busom.

Izbegavamo tursku jer smrdi na kuvane đonove od cipela.