Prijava

зато што се госпођица не бави филмом, не?

bavi se soft erotika spotovima

Ja volim Anu Stanić. U stvari, mrzim je, ali me fizički podseća na jednu devojku u koju sam bio zaljubljen, pa ne mogu da je mrzim. A ta Ana Nikolić, nemam pojma ko je to.

pravi dobru muziku

Naravno, zaslužuje nešto kao Nobelovu nagradu za muziku.

Zašto je ova tema u podforumu "Muzika"?

U pravu si, trebala sam je staviti u zezanje, ionako nigdje drugdje ne spada...

jedan moj stariji ortak kresnuo Anu Nikolić pre desetak godina. I to u njenom rodnom selu, Donja MUtnica kod Paraćina lololo. Ozbiljno.

а зато не помажу таблете уз сав алкохол и зато плаче пред странцима ццц
ел било на сену у штали? поздрави ортака ХД

u kolima, golf dvojka, ja ostao u paraćinu sa nekom ekipom da pijančim, on otiš'o da jebe anu...

што су те звали мишо? надам се да се не зовеш милоша..? за мене је логично милош - мишо - шоми.. ја сам намерно променио надимак у шоми после излазка ове песме, огадила ми је надимак миша...

Prozvala me sestra tako, meni se sviđelo kako mi zvuči ime sa tim, stavila na fejzbuk i sad me tako zovu. Al' otkad je snimila pjesmu nervira me. Kučka ogavna.

буксно шта ти то говори? никад не остај у параћину због цирке ако мош да јебеш ану!

никад не остај у параћину због цирке ако мош да јебеш ану!

ne sećam se najbolje te cirke...znači, bila baš pristojna:)
a ne bi me lagao onaj lik za to...mislim, nije se još znalo za nju...a znao da opali i bolje ribe od nje..sad se oženio i smirio, ima već 35 godina, ledžend lololo

A pazi ovo, Kurir pre tri-četiri godine objavio na naslovnoj njenu izvalu 'Još uvek sam nevina'. Sad da li je mislila na lakat ali sumnjam da je i tamo.

трули а лаџенд. кад му син почне да јебе, он се појави и каже - знаш ти ану николић? а син - боже ћале па он је већ трећи нић снимила, не смета јој што је оматорила, истриповала је сузана манчић/северина каријеру... онда он онако сетно "еее сине мој, некад сам је ја јебо..."

prejebana prepicka

ANA NIKOLIĆ, KURVO RASPALA, JEBEM TI MAJKU I ONOGA KO TI PIŠE PJESME, ZBOG TEBE ME ZOVU MIŠO MOJ!

Ahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!! :))))

Za neupućene, pre neki dan sam joj posvetio ovu pesmu, ne znajući situaciju. :))

Ana Nikolić...

Је дебилчина. И као такву је треба само јебати у оне њене распале одвратне усне и цело пластично тело.

Ana Nikolić rođena za kurčić

Ana Nikolić...

Има главобољу од вина и воли да га прима лоолололло

ja sam mislila da pricate o ani stanic, ahahahaha

jedan moj stariji ortak kresnuo Anu Nikolić

Maniak se druži sa Krkobabićem ahahahhahaha