Prijava

Пази Стетама јеботе, дај нама те дроге

Ja 1.8 vodke na eks, al' prije toga 16 piva i pola flaše Džek Denijelsa. Završio u hitnoj, jer su me bacili sa 2. sprata niz stepenice pijanog. Istuk'o petoricu, jer su me tjerali da siđem, a ja nisam htio.

lolololollo! tajrad
ja sve to+ sam preš'o skajrim jednom rukom dok sam sve to radijo

Antikvaran ја исто само што сам и оплодијо девет риба без вађења тако пијан, али не знам како не сећам се бијо сам много попијо!

400 ћевапа. 8 литара брље и две гајбе пива, за 15 минута. И јебао сам две док сам то радио. А трећа ми је пушила. А на Јутјубу је ишла Тролололо сонг 96 сати без паузе. И све то док сам трчао маратон, на рукама.
Јеботе колико је баронија овде.

ja sam sigurno još nešto uradijo...
mislim da sam icepao 7-8g dsa i 50g vuje. da, da, tako je bilo ako me sećanje dobro služi

Ја сам јебо бејзболком у пичку и истим начином оплодијо.

S obzirom na to koliko je pića bilo, 90 % na rođušu nas je bilo pijano. A psole Đek denijelsa se nisam ničeg sjeć'o, samo su mi pričali da su pravili neko takmičenje sa pićem nasutim u čaše od 2 dl, ja naletio i popio par čaša, dok mi nisu oteli iz ruke

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/228705_212486148782796_100000642373140_666299_800910_n.jpg

Edit: Imam druga koji je popio 20 +.. piva a da je ost'o trijezan. Alkoholičar mrtvi

И Дувцу сам ударијо банану док сам му јебо жену.

Ispušio sam celu pljugu monte karla u jednom dahu. Tada sam trenirao tri sata dnevno pa sam mogao, sad ne mogu ni da dišem...

ja sam najbrže ispušijo pljugu za nešto manje od minut

Ovo je bilo za manje od pola minuta, nije bilo bukvalno do filtera, ali skoro cela pljuga.

Ја сам сам игро кантер против деведесеторице и бијо резултат 90:1 за мене, тај један сам их пустијо то јест нисам него сам тео неког да кољем па се зајебо

ja jebem dok ovo pišem

Ja sam Popusio kilo vutre za ovo vreme dok se dopisujemo

Ти си доста лагао, нема потребе за репризом љољо

Živim već 43 godine bez prestanka!

Jebao neku kurvu i njenu kevu za 15 evra, dok je ćale gledao, a sutra slučajno jebao njenu sestru za džabe.