Prijava

Dakle, opstepoznata zabluda da ktitori brisu postere i defke, i da imaju razne natprirodne moci je u'vatila maha vec nekoliko mjeseci.
mene zanima odakle je to pocelo?? nije moglo tek onako da krene, moralo je nesto da pokrene sve to. Ali sta? ili ko??
da li je to bio neko od smorenih starijih clanova koji je poceo da troluje posterdzije (mada mislim da je ovo krenulo prije posterdzijskog fenomena), ili je nesto drugo u pitanju??

"KTITORI i AUTORI od sada je strogo zabranjeno trolovanje novih autora u vezi sa opcijama koje nosi ktitor nalog. Dakle, nema više komentarisanja na definicijama, posterima, forumu i četu u kojima se preti novim autorima banovanjem ili brisanjem definicija i postera od strane ktitora.

Oglušivanje o ovo pravilo povlači kaznu bana i neskidanje hejta od strane trolovanih novajlija".

Ako se ne varam počelo je od jedne definicije kako mu ktitori brišu definicije

Kol'ko se ja sećam to su provalili neiskusni, novi korisnici. I naravno ovde se takva zajebancija jedva čekala i čini mi se da je odatle krenulo. Sve ono tipa : "Ovi ktitori su govna, što mi brishete postere" i tako to na tu temu, misleći da su ktitori pitaj boga šta i da se to zaslužuje k'o državljanstvo u Dubaiu :)

fck to nema nikakve veze sad sa ovim, a i cini mi se da su to pravilo malo kasno uveli....

dakle Anchor i Dule misle da su posterdzije sami sebe istrolovali i da do ovoga nije doslo namjerno

zasto LOL?

E Anchor je najbolje odgovorio i onda dođu tamo neki moderatori i nama ostalima zabrane da zajebavamo novajlije. Bezveze.

hahahahahah da jebote stvarno bio lol prvi lupio to

Ma i meni to za Lola poznato al' ne mog' se zakunem. Ipak mislim da je veći mah sve to uzelo kad su ovi počeli sami sebe da troluju kako kaže Sedplas :)

selenijum
E Anchor je najbolje odgovorio i onda dođu tamo neki moderatori i nama ostalima zabrane da zajebavamo novajlije. Bezveze.

ccc nepravda. sami pali sami se sjebali, nismo im mi nista krivi.

znaci kako se cini za sad, LOL je krivac?

Kako je to stiglo do foruma i definicija, nem pojma, al znam kako je na četu bilo.
Često su novi autori upadali na čet, i pitali kako neki autori imaju šarena slova?
Ko im je obrisao poster ili definiciju?
Tu se već našao neki ktitor da im odgovori na postavljeno pitanje.
Često im se pretilo banom ili brisanjem najboljih postera ako nastave da smaraju.
Upadali smo u rasprave sa njima oko tih stvari, pa su besneli :)
Najbolji u odgovorima su bili Mici i Remac. Ja ponekad, kad mi nadođe.
Najjače mi je kad dođe neki autor da sikće, a onda npr. Mici kaže : "Remac, aj ga ti banuj. Ja sam nešto smorena da se bakćem s njim"
Da vidiš kako su bežali sa četa :D

a da li su te zajebancije na cetu bile pocetak toga, ili je prije toga neko posijao sjeme gluposti medj' njih??

Mene zanima ko je prvi napisao famozno JA JEBEM?

Mene zanima ko je prvi napisao famozno JA JEBEM?

Ih, čak i kad ne znam, kao što ne znam, mogu da kažem. Cara.

Možda i jeste čet začetnik te zablude, jer je od nastanka ktitor naloga na četu bilo to zajebavanje.
Poznato je koliko se čet snajperiše, pogotovo od strane novih autora.

ЈА ЈЕБЕМ је, мислим, први написао Лаки. Цара је дошао после да кобјасни. Нешто као Исус.

Aha, znaci Laki, a mozda i Cara, a uopste JEBANJE ko je izmislio?

U je, maro kad promeni taj avatar, posle refresha ladno druga slika :)

A cara je posle nastavio sa JA NINČIM, JA ARČIM, JA JEDEM GOVNA itd... ?

Ja se PLAŠIM.
Zmia me večeras proganja.
Mrmuneeeeeeee, banuj je jbt!!