Win7 и WinXP на истој машини

  1. Ne trolujem, lično sam se uverio u ovu tvrdnju.

  2. Џерико, треба ми икс пе, јер на седмици имам неко кашњење звука које не могу да решим, па ми је систем потпуно неупотребљив за снимање музике.

    Одо' да пробам све ово, јављам да л' сам фејловао или не. :)

  3. Probaj sa VMW Player-om, besplatan program pomoću kog možeš u okviru operativnog sistema da instaliraš još. Mnogo dobra stvar, koristili smo na faxu kao rezervni Windows da ovaj pravi ne bismo sjebali. :)) Možeš i linux da instaliraš.

    Ali ako hoćeš da se bakćeš sa ovim, bar 1GB RAM ti je potreban.

  4. Stavio sam XP da se instalira, za pola čuke probaću sedmicu. A onda ću da razjebem sve i uzmem back track i da se zezam.

  5. Instaliraj prvo sedmicu, pa zatim xp iz nje. Nemoj boot-ovati xp, nego kao klasičan program pokreni. U toku paljenja računara morao bi dobiti crni ekran sa mogućnošću izbora jednog od os-a. Ja tako imam instaliran Linux ubuntu, linux open geu, win7 i winxp.
    Mada sad ću skinuti XP i open geu, bespotrebni su mi.

    Узгред, питаће неко зашто инсталирам XP, јебига, морам, седмица је, иако је бољи систем, неупотребљива за снимање музике.

    Ne kontam kako misliš ne valja za muziku? Koji program koristiš za snimanje?

  6. mnogo je ovo komplikovano za mene -.- ja bi da imam i sedmicu i xp ako mi neko bane na gajbu i napravi sve da šljaka dobije vops ili nešto drugo do 200 dinara + ono što je potrošio za dolazak do mene (karta za điespi ili benzin)

  7. I ja mislim da je previse drasticno resenje drzanje jos jednog OS zbog snimanja zvuka. Jesi li probao da snimas u Sound Forge ili nekom slicnom programu?

  8. XP još malo gotov... čekam i dalje.

  9. Jesi li probao ovo resenje za problem sa zvukom? A ovo?

  10. probaj neke druge programe za snimanje.... Audiocity, Cool Edit, Acid, Nuendo, mislim da može čak i Fruity Loops ako si zainteresovan za neki house/transpsy/beatmaking...

  11. koja je svrha 7ice,neopeanog govneta?
    ako je stvarno tako dobar sistem,zashto je 8ica u izradi?
    ja sam slatko slomio cd sa 7icom i vratio se na XP =]

  12. Sjajno pitanje, zoki! Ako je Maybach napravio Exelero, zasto posle toga nisu zatvorili pogon za razvoj?

  13. da se ja pitam, zastava bi se zatvorila posle yugo 45-ice...

  14. Da se ja pitam, proterao bih autobus ovuda.

  15. koja je svrha 7ice,neopeanog govneta?

    Mislim da si ovo mislio na vistu...
    Inače 7ica je fantastičan OS, lako pronalaženje drajvera, dobar i pregledan interfejs etc.
    Svaka čast XP-u koristio sam ga dugo, ali od kako je izažlo ovo govno (čitaj: 7ica) koristim je i zadovoljan sam.

    A sad što se tiče ovog problema, jes probao preko Partition Magic-a da instaliraš XP na drugu particiju, trebalo bi da završi posao.

  16. buahaha,buduchi win8 korisnici,pozdrav =]

  17. Ne kontam kako misliš ne valja za muziku? Koji program koristiš za snimanje?

    Користим Cubase, али нема никакве везе са програмом. Звук касни у старту, чим прикључиш гитару или микрофон. Систем га јебе. Већ сам писао везано за то:

    http://vukajlija.com/forum/teme/28210-kasnjenje-zvuka-na-windows-7

    Иначе, да се похвалим, успело ми је да инсталирам XP, а да је претходно инсталирана седмица. ФАК ЈЕА! Хвала свима на саветима, нарочито Елеку на више него корисном линку. Има једна цака која ме је зајебала први пут, оно кад сам фејловао. Кад сам шринковао партицију да ослободим простор за XP, ја сам ослободио простор и форматирао је. Не треба је форматирати! Треба оставити да буде unallocated, па је после форматирати током инсталације XP. У супротном, Седмица ће ту да смести неке своје системске фајлове (који су ваљда hidden, немам појма) који онемогућавају инсталацију XP-a. To je.

    Фала још једном.

  18. E sad neka neko meni pomogne da opravim tastaturu, pošto sam prosuo pivo po njoj...