Prijava

Можда би за прво време након промене модератора било боље, па би се опет све вратило на старо.

koga bre boli kurac ko je ovde mod?

Ovo bi bio pečat. Nema dalje. LOCK

Ma vidim, zapalio si posle tog pitanja :)

Kakav zezator je ovaj Zezator. Šaljivdžija pravi, da ne kažem Šalabajzer.

Buksnu?

Pal Mal skrnavi. :)

Koji ti je kurac bre Jano?

ponasam se ko amazonka :) kao sto se od mene i ocekuje :)

Fejz se zajebava. Ne dajte se prevariti, dragi autori. On samo želi da vas preskoči na listi, tako što će vas nagovoriti da ne pišete definicije, a on će da štancuje. On je Domanovićev Vođa a vi pučina slepa- :)

rulja hoce krv, kajzene prinesi zrtvu. daj da glasamo jednog kome treba da se skine mod. ili 2? ja vec znam kome moji glasovi idu.

sto se tice mylyce nervira me kad se neko javi a niko ga dirao nije. zna i ona koji modovi to ne bi trebali da budu vise. isto i frenki, sad bi i ti batice postovao slicne komentare ko djembeli da se nisi ugurao u moderatore. preso si na tamnu stranu :D

On je Domanovićev Vođa a vi pučina slepa

Mene situacija sa modovima vise podseca na dangu.

Аха, значи да се најебавам маме ко кад сам се најебавала ко обичан аутор, не би имао замерке? :)

Ne brkaj stvari. Budi to što jesi, to je najvažnije. Foliranje je bolno i za folirante i za isfolirane.

Fejz se zajebava. Ne dajte se prevariti, dragi autori. On samo želi da vas preskoči na listi, tako što će vas nagovoriti da ne pišete definicije, a on će da štancuje. On je Domanovićev Vođa a vi pučina slepa- :)

Zabole nas i za Fejza i njegov skor. Treba kuka i motika da se digne jer je uvek bolje kad se digne.

Zabole nas i za Fejza

Ščuo, fejze? I sa ovakvima ustanak da dižeš? Sutra će ti nož u leđa zabiti.

Не знам, јанпи, заиста?
Сигурно не би ваљало да само ја доносим одлуке тамо или само људи као френки. Потребан је баланс и различити критеријуми и онда се некако усагласимо, свако може понешто да приложи и свако има кул критеријуме по питању неких ствари. Оно, допуњујемо се. Зато сам се јавила, зато што бих можда те ствари ко и ви писала да нисам мод јер сам увек била опозиција, само што сад то радим на мод форуму. Добро, не бих баш овај блам од теме отворила :р

Ma vidim, zapalio si posle tog pitanja :)

Зезаторе, теби драго што он није запалио уствари, јер свима је познато како ти волиш по цео дан овде да блејиш, разглабаш и расправљаш о интернет правди. Зато што не умеш ни са чим другим да допринесеш сајту, осим тим да будеш докона мирођија у свакој чорби.

:* milice
Ti si puno doprinela sajtu...svojim slikama!

Јок, то је оно што си ТИ видео од мог доприноса :)
Добро је па нам ти ниси дориносио истим.

Фак јеа, Фејз надмашио сам себе. Бамби за Фејза. Правда за спем теме!

Блек, да ли ћу сазнати што да се самогагујем? Оћутао јесам, ал не добих пвт.

Да не буде превелико скретање са теме, Фејс бориш се против ветрењача.

Јок, то је оно што си ТИ видео од мог доприноса :)

Znam neke koji su videli više.

Добро је па нам ти ниси дориносио истим.

Hahhaha, istina! :))

Сигурно не би ваљало да само ја доносим одлуке тамо или само људи као френки. Потребан је баланс и различити критеријуми и онда се некако усагласимо

problem je sto vase usaglasavanje izgleda ovako (licno iskustvo)

2 moderatora aktivna na temi(ne secam se ko), kao npr ovoj, tema nova kao i ova ja nesto kenjam kao ovde. sta se desava: dolazi korleone ne svidja mu se sta postujem (njegov problem, na temi su 2 moderatora koji se ne oglasavaju) i ostavlja post tipa "janpi smanji spam" posle 2 sekunde janpi banovan zbog spama na 3 dana banovao black hole. znaci ide se na foru "e ovaj janpi pricao istinu o meni, ja cu da ga banujem na 3 dana", bravo za vase usaglasavanje, po bambi za sve.

necu da gubim vreme na ovo raspravljanje, svi znamo ko se osilio, pa da lepo glasamo koga da kajzen brise od modova. ako je tebi savest cista ne vidim sto se ne bi slozila sa mojim predlogom.

Borko, rekao sam da imate pvt za raspravu.

e, janpi, smanji spam.

Ja čim vidim da piše "janpi" na forumu, odma dobijem želju da ga tršnem. Kakvo kurac usaglašavanje, nije ovo demokratija, ne živite u zabludi.