Prijava

@Black Hole Jok bre, zanimljiva je tema i neka bude javna rasprava..jedino ako smatras da pripada nekoj drugoj kategoriji ti je prebaci...

Би ми чудно, пошто нисам ни водио расправу, него Џимију одговорио. А и свакако нисам хтео да настављам причу. Извинте на скретању са теме.

Kakvu crnu pravdu.. Vi ste ovde kod privatnika. Par ljudi za džaba briše govna od defki i banuje spemere, one koji vredjaju i ostale blamaže sa naše ljepe plaže.
Okurče se ? Možda, neko više neko manje. Svaki autor bi se okarakterisao sa "počeo se kurčiti" kad bi postao mod. Okurči se i dete kad ga predlože za predsednika razreda. Takav je sistem, dont hejt the plejer hejt d gejm..

Које млаћење празне сламе. Још један сасвим обичан дан.

Ščuo, fejze? I sa ovakvima ustanak da dižeš? Sutra će ti nož u leđa zabiti.

Rupo niko neće dobiti nož u leđa. Nego kontam da svaki sistem mora da se protrese u temelju povremeno. To je zdravo za sistem pre svega. Osim toga revolucije su tako kul pojava, uvek ima cupika, pića boravka na trgovima. Če mi je tata.

Nerviraju me poltronštine, čmaroljupci, uvlakači i prostitutke.

Znam neke koji su videli više.

Знаш како, зависи од особе до особе. Неко је видео мој допринос кроз моје дефиниције, кроз моје постове на форуму и чету, док су пичкопаћеници видели мој допринос кроз моје слике и лепоту. Као што рекох: свако види оно што жели.

Rupo niko neće dobiti nož u leđa. Nego kontam da svaki sistem mora da se protrese u temelju povremeno. To je zdravo za sistem pre svega. Osim toga revolucije su tako kul pojava, uvek ima cupika, pića boravka na trgovima. Če mi je tata.

Nerviraju me poltronštine, čmaroljupci, uvlakači i prostitutke.

Fino zboriš, al ovde ionako nema sistema, totalno smo anarhistički uređeni. Tj neuređeni :)

Ja bi da bojkotujemo Jelen. Kakva gej ambalaža.....

Ja kad sam bio mali i igrao žmurke, uvijek sam se dobro sakrivao i bilo im teško da me nađu. To je naravno bilo kad igramo prvića, jer svi znaju kad se igra zadnjića, onda pičke izađu, pa onaj što se najbolje sakrio mora da žmuri.

Ја бојкотујем светски Поредак !

Ja bi da bojkotujemo Jelen. Kakva gej ambalaža.....

Nemoj kizo zajebavati. Kako može biti gej kad su ostali dosledni sebe i ostavili flašu u boji govneta? Ili se gejovi lože i na vnogi dezen?

fejzbuk, pa ti si... nemam reci :)

predlazem da se prijavite svi koji cete da bojkotujete sajt, da vas banujem po 10 dana, da bude pravi bojkot.
pa ako crkne sajt bez vas, jebi ga, na moju dusu ide.

Ne pričam o tome Milice, i ti to dobro znaš Mico!
Mico!

Ало Холе, откад си ти опет модератор?

Uvijek se svi bune zbog onih na visočijim položajima(eto tako da kažem).Normalno je da kad neko postane moderator da se osjeća malo onako...moćno i to pokazuju preko postova na forumima,ali oni samo rade svoj posao.

Бојкот Вукајлије - Борба за правду

Ae da išvrljamo ceo grad, baš zvuči kao jedan od onih grafita.

Ovima što lamote o defkama i doprinosima. Svima su vam defke debelo sranje, ili bar 90% defki, nego dobijete moderisanje pa gurate svoje i tuđe međ odabrane.
Ponašate se kao pisci profesionalci i pričate o doprinosima zaboravljajući da ste teški amateri u pisanju. Da vam nije Karadžićevsko uvce pa da zapisujete fore po kafićima, saborima i prelima ne bi imali ni te crkavice od dobrih defki.

eno, izmenio sam prvi post. javite se koji hocete da bojkujete, da vas ubacim u listu.