Prijava

Svi ste verovatno čuli da će cigarete ekstremno poskupeti. Najjeftinije cigarete će, evidentno, koštati približno 200 dinara. Dakle, šta mislite o tome?
Molim da ne spemujete, živo me zanima i da li je to uopšte istina, ili još jedan zent.

Čula sam i ja. Ja odoh Helou Dominikana!

stvarno ću početi d sadim duvan, jebeš mi sve...imam jedno 50 ari slobodne obradive površine..a moji stari su i radili to davno...

pa,bre ljudi bila ova tema pre neki dan,mara otvorila,pa zatvorili posle,džimi čini mi se.
reći ću što i tad,ili bataljujem cigarete,mada to nikad nisam htela,ili skačem u dunav.

To je i meni palo na pamet, al' reko' ostaviću. Mada mi to deluje k'o nemoguća misija, al' jebem li ga. Ali, ne znam da li će porasti cene običnog duvana u kesici. Verovatno hoće, ali za 90%?

PM EDIT:

marya dee
pa,bre ljudi bila ova tema pre neki dan,mara otvorila,pa zatvorili posle,džimi čini mi se.
reći ću što i tad,ili bataljujem cigarete,mada to nikad nisam htela,ili skačem u dunav.

Poslao ja Frenkiju pevete, odobrio mi je. :)
To je i jedino što mož'mo. :)

Kod nas je to već poskupilo. Nije baš toliko ali za nekih 20-30 centi, ako ne i više, nisam mnogo obraćala pažnju. I oni najgori cigari koje si za kusur kupovao sad su im nešto digli cijene. To sigurno neće pomoći ulasku u EU, ližemo im dupe al' boli njih kita za to. Samo pune džepove.

Ako budu poskupele, mi koji ne pušimo cigarete smo najebali. Zbog nedostatka cigareta, pušači će svoju nervozu iskaliti na nama.

Poenta je ova: Na primer, u Grčkoj, koja je članica Evropske Unije, Marlboro košta ~ 3,5 €, što izađe 360-370 dinara, je l' de? To je jedan od uslova. Povišenje akciza alkoholne i duvanske industrije.

Vučice, varaš se. :)

Глуп наслов теме

Molim da ne spemujete

Vučice, varaš se. :)

Možda ti, ali poznajem neke koji, kad ne popiju kafu i ne zapale koju cigaretu, su nervozni kao da im je neko stao na žulj.

Pa i ja sam takav, ali jebi ga, il' ćeš da zategneš kaJiš, pa da rezembliraš na Etiopljanina, ili ćeš da batališ pljuge. :)

ja kafu pijem jer volim kafu,cigarete pušim jer volim cigarete,nisu mi vezana ta dva nužno.evo,popila kafu i danas nisam nijednu cigaretu popušila,ali ne bih da bataljujem cigarete,volim da povučem koji dim,naročito posle jela.

Prank, izvini, ali trebalo bi da piše 'ulaska' umesto 'ulazka' i takođe 'unija' malim slovom u 'Evropska unija'... Nadam se da se ne ljutiš, ali ipak je naslov teme... :)

forget-me-not
Prank, izvini, ali trebalo bi da piše 'ulaska' umesto 'ulazka' i takođe 'unija' malim slovom u 'Evropska unija'... Nadam se da se ljutiš, ali ipak je naslov teme... :)

Znam, za "ulaska", to sam napisao u brzini, i izvalio sam da sam se ugasio, al' sam se nadao da niko neće primetiti. I ja idem u Filološku gimnaziju. Zapravo, ako se ne varam, "Evropska Unija" se piše sa oba velika početna slova, jer je "Unija" deo naziva koji je jedinstven, stoga...:) Ali hvala. :)

jebem im semenku. čuo sam i ja sinoć, i prenerazio se.
od sinoć, kad god sam zapalio cigaretu, samo što suzu nisam pustio, kad pomislim da ću da gorim cirka 300 dinara dnevno na marlboro. jebeno. ma, švercuje se sad, švercovaće se tad još više. ko je lud da plaća cigare toliko? prvo jebaše redom sa onim zakonom o pušenju, sad i ovo...
jeb'o faks, odoh do caneta subotića da me uvede u biznis.

Ispravila sam u 'ne ljutiš' u prvom postu :) Ipak mislim da je malim, samo bi to 'Evropska' trebalo velikim, osim ako piše samo 'Unija' (kad se zna na koju se misli)... Ovako, u sintagmi, trebalo bi da je malim slovom, dok je u engleskom 'the European Union', naravno. Mislim, možda grešim, ali tako su nama rekli na časovima prevođenja :)

Dobra strana: smanjenje broja pušača. Yay! :)

Ajmo pušači, na ulice...
Šta ste se posakrivali u kuće k'o pičke i ogovarate, nema leba (tj. cigara) od toga. Ako pederi mogu da izađu na ulice da traže svoja prava šta vas sprečava? Prvo su vas sjebali za pušenje na javnom mestu pa sad i ovo... Ako izađete, izlazim i ja, koji sam nepušač, da vas podržim. Da im jebemo majku, onako, po grčkom modelu...

Ming, kakve veze homoseksualci imaju s ovim? I mean, nikakva vam prava ne manjkaju, samo su poskupela lolololo