Prijava

Ja sam se toliko bio zarazio sa Crossfire da sam na kraju morao da ga deinstaliram. Ali nalog nisam obrisao, nikad se ne zna kad cu se predomisliti.
E da, i 2 misa sam razbio o pod igrajuci Crossfire.

Čače ti ne voliš MW2 ?

Nije da ne volim, igrao sam ga, ali je MW kec neprevaziđen. Dovoljno jednostavan, a opet dinamičan i detaljan, taman kako treba.

Da li sam ja jedini koji se gnuša svakog CoD posle dvojke i svega što ima Modern Warfare u imenu? Klinac palac, svake godine nam prodaju istu igru sa drugim voice overom, bullshit.

Ја се не гнушам четворке, имала је неку харизму. Али двојка ЈЕБЕ!

Da li sam ja jedini koji se gnuša svakog CoD posle dvojke i svega što ima Modern Warfare u imenu? Klinac palac, svake godine nam prodaju istu igru sa drugim voice overom, bullshit.

I ja se gnušam svakog CoD posle ne dvojke, nego United Offensive-a, ali MW kec je objasnio kako treba da izgleda FPS...

ако се нахватате за неки ЦоД4, оставите овде ип сервера па да цепамо, ја сам исто манијак :D

Сви ви што стављате хинду знак сте манијаци.

Igrao sam ranije coda 4 sp, prešo za 3 sata i obriso. Evo sada skidam da cepamo mp, kad se skine javiću vam da opičimo nešto.

У МВ она мисија кaд убијеш оног балију па бежиш преко ливада је екстра зезнута...

Царе нема потребе да ме прозиваш, ионако и не знаш зашто сам га ставио...

едит: или да ме тролујеш

Vidim neko pomenuo Mirror's Edge, igrica je odlična, ja sam bio prijatno iznenađen, sad čekam drugi deo.

Da se vratim na temu, FPS iz sadašnjosti/prošlosti nisam odavno igrao, jedino što mi pada na pamet je CoD i Medal of Honor.

Ajde ovako, kad skinete CoD4, treba vam patch za 1.6, pa 1.6 - 1.7 i onda krek za 1.7
http://hubpages.com/hub/How-to-Crack-and-Play-Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-Multiplayer-Online-for-PC

Samo odavde sledite uputstva, ovo mi wojtek dao link, meni radi super, samo mozda ovaj link za pbbanlagfix mozda ne radi, samo javite ovde poslacu vam na mejl.

Kaže Biošoker ovo:

Najbolji (tj. server sa najvise igraca) je Loznica http://www.gametracker.com/server_info/212.200.150.15:28960/
dalje
Samo uradite ono sto je Cak reko i mozemo da igramo.
E da i skinite punkbuster setup pa tu apdejtujte Cod4
I javite kad mozete da igrate

Evo ja sad igram na Loznici, ako neko oce neka udje.

Mirror's Edge je sasvim solidan, mada pucačina je tu sporedna stvar.

SWAT 4 što neko predloži.
I Brothers in Arms. Kreni redom, od prvog dijela. Kako dobru priču ima igrica samo!

E ljudi jel može neko da mi pošalje torent za Call of Duty 4(odnosno prvi Modern Warfare)?Probao sam na piratebay ali ne nalazim zglavan.