Prijava

CCccccc 12 im malo. Jovanice pofali se da tvoj ima 12 i po.

Dođe mi da napravim nalog tamo i da glumim gea i dolazim na okupe.

"Iju, zar ti nisi...?"
"Jebiga, popilo se. Skidaj gaće."

Dobra marvelje, dobra :)

ćutite žene, bolje i vrabac u ruci nego golub na grani :ll:

Ova je objasnila :))

Jebote uvatile se za 12 cm ko blesave lolo

Кажи да твој има пурењак да видимо онда реакцију лололо

Izbrisaše temu dušmanke

Wh!te

А и реално, шта ћемо са женама после порађаја?
Вагине су им широке као рупе у нађем буџету

štono kažu "đe detinja glava prođe, tu kurcu života nema" (era ojdanić)

Мислим да Лемаја зна како да увећа пенис!

pa to ti kažem laki ;)))

šta ja ovo čitam već 5 minuta koji kurac
edit: sad mi izbija kurac iz podsvesti ololo

Zainteresovao sam se josh u maju za vjezhbe za povecanje penisa. Neshto sam pokushavao, ali tek u novembru sam pocheo ozbiljno i po stalnoj rutini da radim te vjezhbe. Prelistao sam sve moguce strane sajtove i prochitao razna iskustva i preporuke i konachno pocheo. Uglavnom, ne znam zashto je zakljuchana tema 'vezbe za povecanje penisa' ali samo sam htio da podstreknem sve ljude koji zhele veci penis svojim primjerom. Za 3 mjeseca vrlo jednostavnim vjezhbama, uz ogromnu ali OGROMNU dozu strpljenja povecao sam svoj penis sa 14 na 17 cm a debljina je porasla sa 12 na 14 cm. Ove vjezhbe su mi promijenile zhivot i ulile nevjerovatnu dozu samopouzdanja. Naravno da necu prestati da ih radim nakon shto sam postigao svoj cilj, jer zhelim stici shto dalje mogu. 17 i nije neshto ali je u odnosu na 14 velika promjena. Preporuchujem svima koji nijesu zadovoljni svojom velichinom ove vjezhbe, jer iz sopstvenog ugla, a i ugla mnogih ljudi, mogu 100% da tvrdim da se mozhe promijeniti ono 'shto nam je Bog dao'. Upravo sam to i ja uradio i odluchio ovdje da se ispovijedim, jer sam upravo ovdje prvi put chuo za sve to i zainteresovao se za isto. Sve najbolje !

sa jednog sajta...nego kako to debljina 12-14 cm?????

boli me briga, dok god mi je duzina u prosjeku ne sikiram se, a debljina je nadprosjecna :)

Пази слику, ПајкоНП дође кући, мало га дркне за загревање и онда накачи тегиће на тукида и подиже у серијама од 8 понављаја. :)

hahaha...bolje da ne zamisljam.

Дркање, сати и сати суровог дркања... Разлика се препозна после неколико мјесеци..

Мора толико да га дркаш да ћеш на крају свршити бебу.
Тад знаш да си спреман.

сати суровог дркања...

Значи мора Сурови да ти дрка?

Значи мора Сурови да ти дрка?

Само ако дрка у складу са својим именом.