Prijava

Fejse, nemoj toliko da se nerviraš... Verujem da ima ljudi dobre volje koji će ti to odraditi, pa nije smak sveta...

јесте смак света... говно распало ме јебе као коња већ пар месеци.. и до сад је као могло да шљака, ал ових дана јебем му мајке ослободим проклетих гига на Ц и он прогута за дан,.... Сутрадан има проклетих 20 МБ слободно и тако сваки јебени ПУТ!

Јао како сам попиздео саћу га бачим кроз прозор...

А чек, што баш инсистираш на ХР-у? Што не набациш седмицу, она има баш лаку инсталацију?

Ko zna šta se sjebalo... Ostavi ga sad, pa sutra zovi nekog da vidi da l' mu ima pomoći...

Дис симс лајк а бигининг оф а бјутифул френдшип....

Свеједно ми је шта, знам само да морам да форматирам диск... А не могу седмицу много је захтевна, ваљда.. А и много заузима а ја јебено имам само 80 гб харда, па не бих се баш разбацивао :) Мени је само битно да ми неко форматира диск, остало ћемо лако... ево ја сутра почињем да режем све на јебене цдове да припремим компа за форматирање па ако неко налети од вас да после могу мирне душе да га пошаљем на сређивање... Јебем ли га, баш пиздим кад га користим, контам да би и ви пиздели да сте у мојој позицији

Tako je, jutro je pametnije od večeri... A može Peki da dođe da ti pomogne :) U stvari, ne može... Odakle on beše?

Није седмица много захтевна. Ја имам гига рама на лап топу, а и остатак није нешто много јак, али шљака одлично. Колико имаш рама, то је кључна ствар?

Свеједно ми је шта, знам само да морам да форматирам диск

Форматира ти приликом инсталације диск седмица.

kakav je ovo naslov?jel alfabeta zabranjena na forumu?

aa covek pise cirilicom..ne valja ti to za internet druze