Prijava

фолаут је реалистичнији од менаџера, не можеш да будеш првак европе са чск-ом

Grafika je veoma losa, i igra ne deluje kao da je iz ove godine (osvetljena i senki na objektima i likovima gotovo da nema cak i na maksimalnim podesavanjima)

Nijesam igrao još uvijek jer PC ne može da mi podrži ali sereš kad kažeš da osvjetljenje ne valja. Ima nekih sitnih detalja gdje su sijenke sranje (u zatvorenom prostoru na itemima koje moš da dropuješ iz inventory sam to primjetio) ali generalno igra ima odlično osvjetljenje što se vidi iz svih gameplay klipova (i ne, ne pričam o bethesdinim trailerima). Na kraju krajeva igra se može modovati tako da će vjrv biti modova koji će da riješe te vizuelne probleme. Pogledaj samo na skyrimu kakvih modova sve ima, ne pričam samo za high res teksture nego i modove koji mijenjaju animacije da budu totalno bruka.

Kako da krekujem kanter?
Ne radi mi

Koji brt. 1.6 ili global?

1.6 imaš kolko oćeš torrenta koji rade. Daću ti link u pvt, samo mi reci koji ti protokol treba.

Global nemam pojma kako da krekuješ ali sve i da ga krekuješ sranje je igrati ako nemaš pristup rankedu i ovim 3rd party ligama tipa FaceIt, esea, CEVO i sl. U svakom slučaju trebalo bi najkasnije početkom decembra da bude na sniženju na steamu pa da moš da ga uzmeš za nekih 4-5€.

Lol, decko se smeje igrici koju su poceli da koriste u RL za skautiranje igraca. LOL. Noob.

bolje neki ribicu da ste skinuli nego te kompjutere :DD

Lose ste me protumacili. Nigde ja ne kazem da treba bataliti igru zbog ovih nedostataka, zapravo je i treba igrati, jer je zabavna i lako prodju sati uz nju. Ja sam ipak ocekivao da ce bethesda ispeglati navedene probleme, jer vecina, u jednom ili drugom obliku, dolazi iz f3. U trenutnom stanju, ipak, deluje mi da je igra "overhajpovana" i po meni je prosecna, bas zbog takvih nedostataka i gresaka.

Мене је игра сјебала тотално, играм је ево колко дана и све што радим је уклањање ђубрета са насељивих подручја, и то до последње гуме и поломљене тарабе.

Dobro je, mislio sam da jedini nisam noramalan.

Overwatch, Fallout 4, MGS 5, Warframe, TvojaKevaPrimaUbulju

Дал сте здрави, Кантер 1.6 са торента..
Иди скини онај КГБ-ов јбт

Ja nedavno usao u kanter nakon dosta godina, kad kurac sve neke spodobe igraju... ali bukvalno, proded mene trci neki gnom, vamo neki ogromni teletabis trci, vamo opet neki Gimli,...ziv se isprepado, jedino su izgleda table iste de_dust2 sam prepozno...i odma iskljucio...KOJA PENIS SE DESIO KATERU!???

Reče mi neki nackli da se sad igra to protiv zombija nekih totalni haso, popularno haos. A vrište ko ludi.

Kad su jedan kanter uspjeli da uniste kako nece drzavu!

Lord of the rings War in the north veoma dobra igra za presvega LOL igrace.

JoPa, verovatno si uleteo na neki server koji su poubacivali (imho) idiotske skripte i modove poput zombie, deathrun, CoD4 mod, i tako dalje...
Jebali ih zombiji, i nervira me to kolektivno svrsavanje na iste.
Ako bas vole to, nek prestanu da budu cicije i na Steam-u uzmu Killing Floor 3, Left For Dead 4 i Dayz, a normalne igre nek' ostave na miru

Ako bas vole to, nek prestanu da budu cicije i na Steam-u uzmu Killing Floor 3, Left For Dead 4 i Dayz, a normalne igre nek' ostave na miru

DayZ:

>Normalna igra
>Early access alfa verziju prodaju za 28€ već 2 godine

Izaberi jedno.

Iskreno, da je jebena half life trojka ne bih im dao više od 5€ za takvo jevrejisanje.

Изашао је Анно 2205 ко воли да гради и тако то, много лепа игра, доста тога је упрошћено али не за дебиле него неке логичне ствари које су биле минус у претходним деловима. Бољи од претходног сигурно, али је 1701 и даље ненадјебив.

Anno kuvam vec par dana! Mlogo dobro za izgubiti dosta vremena gubeci pojam o vremenu!

чекај брте, рекао си да куваш анно.... то је исто као да кажеш да куваш фарм вил...

Анно 1404 (појавила се три године после 1701) је још боља: за разлику од претходне имате Оцидент и Оријент (Запад и Исток), са тим што овде на Истоку добијате Султановог Везира, типа имате глину, мермер, мозаик, зачин, урме, уместо катедрале градине џиновску џамију.
Има и марципан, а за разлику од запада овде имате оне бунаре за наводњавање пошто ћете источњачке грађевине градити на пустим острвима да би приступили њиховим ресурсима.

Фора је у томе што западњачки ноблемани и патрицији не могу без неких источњачких џиџа-биџа, тако да ћете морати да имате грађевине оба типа.
И Запад добија доста нових луксузних добара, не могу све да попамтим колико је добра игра.

Стварно препорука, нећете зажалити ако је пробате (још више ако вам украде време које би сте провели дркајући на Фарго, Труе Детектив, Фелаут 4, ...етц)

Дајем јој 9/10 (а не заслужених 10/10) због велике криве уходавања, потребно је извесно време да се инвестира да би се ушло у штос.
Пошто треба добро кефало за игру, ајде нека буде 9+/10, јер је феноменална