Prijava

ma denuvo je gotov,prvo im je trebalo par meseci,pa sve manje vremena,sad ga razbiju za par dana,ili manje...
a što mi je žaooo :)
pes 2018 sa onog linka,radi bez problema,malo torent kilavi,ali igra radi ok

dajte predlog za neku ww2 igru dobru

Silent Hunter III

Brothers in Arms 3: Hell's Highway Dobra, mada može da te smori da naređuješ svojima gdje da pucaju.

The Saboteur Dobra, nešto kao GTA sa švabama.

Valiant Hearts: The Great War Okej za ubiti vrijeme, ko voli malo mozganja.

Velvet Assassin Prosječna, ko voli Splinter Cell, Hitman, šunjanje i tako to.

I naravno odlične:

Sniper Elite V2
Sniper Elite Zombie Army Trilogy
Sniper Elite 3 Afrika
Sniper Elite 4 Italia

Ili ako nisi igrao prvi Call of Duty + dodatak United Offensive, ili Medal of Honor Airborne (mada ima samo 7-8 misija) ili Medal of Honor Pacific Assault.

saboter kolko se ja sećam igre je više neki hibrid hitmena i gta bilo je dosta stelt misija a open world je igra ko gta
Bilo je valjda i da možeš da se preobučeš u švabu kad ga zadaviš ko u hitmenu

poceo sam da igram total war:arena online, dosta zanimljiva strategija, s tim da ima mnogo vise akcije od tipicne total war online igre i postoji tajmer, i 10 na 10 se igra

Igram "heatrs of iron 4."
Pola stvari ne znam da radim, al uglavnom sam igrao na tvrdu neutralnost, sve do 1940, kad me Svabo mucki udari.
E ne da sam ga dobio, nego sam ga otreso ko slinu. Znas kad nije ni Ljubljanu uspeo da okupira.
P.S. Pravim nuklearnu bonbu

ovaj saboteur preluda igrica, instalirao sam samo da vidim o cemu se radi, prva scena gola riba igra oko sipke lolo

To nije gola riba, to je animirani skriptovani skup velikog broja poligona sa teksturama, uz jednostavni bamp-maping i šejder efekte.

знате ли де има да се скине печ за пес 18 да ваља?

Oni likovi sto su pravili najbolje peceve za PES, msm da se SMOKE zovu.. E oni rekose da iako to rade za dzabe, jako im je krivo kad drugi preuzimaju peceve i kace na razne sajtove bez pominjanja njihovog imena, a neki cak i preuzimaju zasluge za peceve. Pa su rekli da ih vise nece praviti. Toliko znam samo.

Jel možete da mi objasnite koja je fora s pečovanjem pesa tri dana nakon što je izašao, šta ulazi u peč, sećam se komšije koji je krizirao danima i nije palio igru dok mu nisam instalirao taj neki peč

valjda imena i grbovi jer pes nema licencu maltene ni za šta

Zato sam kidao sa rolandom xd

Mislim da su SMOKE to da neće više raditi pečeve objavili pre godinu dana, ali su sada vrlo aktivni i ovih dana bi trebalo da izađe finalni za PES2017. Sa njihovog sajta:

News

- AIO patch 9.5 is in progress...
- update 9.4.6 is released
- latest version: (9.4 + 9.4.6)
- turf switcher v3 is available (fixes)
- teams 2017 list is updated
- pes 2013 smoke patch by Elmohamadi in progress

Od njih prvi peč za PES 18 ne treba očekivati još nedelju-dve, a taj prvi će verovatno biti samo grbovi i imena. Neki detaljniji peč neće još mesec-dva najmanje.

Izašlo je par nekih amaterskih zakrpa, ali to su sve još uvek v0.1 i slična sranja. Ima na PES Srbija da se skinu Zvezda i Partizan, ako neko voli i to je to. Ima za pojedinačne lige sređena samo imena timova i igrača, ali ništa još uvek kompletno.

EDIT: Kad odrade kompletan peč sa transferima poslednjim, sređena imena igrača, stadiona i klubova, tada se prelazi na sledeću verziju peča gde sređuju grbove. Posle grbova se rade dresovi. Posle toga idu čarape, lopte, kopačke, navijačke pesme, stadioni, ocene igrača...

EDIT 2: Svakako novi PES svake godine skidam tek kada SMOKE objave v1.0 verziju peča.

EDIT 3: I malo nostalgije u to ime.

A i nema svih klubova bez peca, tipa nema bajerna iz minhena ili zvezde a imas ove drugoligase dortmund i partizan. Doduse bajetna nema jer traze brdo love za licencu a zvezde jer nas i bog zaboravio ali nebitno sad

Aaa da, da, zaboravio sam na Mumikizaraića i Liroju XD

Au jebli mamu jel vec izasao pes 18?