Prijava

ja sam ubacio peč sa ovog linka i video sam da su imena klubova tu,pa ko želi:
https://www.youtube.com/watch?v=oFnz1hPynGw
inače,izašao i Pinbal FX3

Video sam klip gde Smoling daje gol makazicama sa 20m i to mi je dosta

Crče mi komp sve te jebalo

Možda vas boli kurac, možda ne, ali danas je AAA igra koja ima Denuvo razbijena posle 10 sati. Velika vest za pirateriju.

TOTAL.WAR.WARHAMMER.2-STEAMPUNKS

denuvo penetrirani :)

denuvo je gotov,načisto....
prvo im je trebalo oko 6-7 meseci da ga razbiju,sad to urade za par sati,zavisno od igrice :)

Ja uvijek kupim igricu jer tako podržavam ljude koji naprave te igrice koje mi pružaju sreću i zadovoljstvo.

ja skinem krekovanu igricu,a pare popijem,alkohol mi pruža sreću i zadovoljstvo :)

zoki dobro dosao nazad

makaronac, nemas para ni za kladzu ne obmanjuj ljude brt

hvala salac,ja povremeno svratim ovde,ne uplićem se mnogo u neke komunikacije,da se ne bi posle kurčili po netu,tipa:zajebavao sam ovog na vukajliji...
retardizam je ostao sveprisutan :)
no,nije tema za to,ovde sam da ukradem ili postavim neku ideju za igranje

Ma isto, dodjem banem ovako na temu i nestanem.

kad smo vec kod igrica sad se setih da "kupim" desperados

jel ima da se skine fifa18?

evega fif
http://gamestorrent.co/fifa-18-steampunks.html
nisam skidao,ne znam kakva je igrica,ja sam u pes taboru...
ma da,sale,iste fore,samo se avatari menjaju :)
moram ovako link,zaboravio sam kako da ga sakrijem,evo ga na prodaju,po krekovanoj ceni

до јаја, значи шедоу оф вор ће одма да крекују, једино ме то занима од свега што излази сад

Koji je najbolji pech za pes 18

ja sam ostavio link od nekog peča,imaš iznad,posle toga nisam proveravao da li ima boljih,meni je ovo sasvim ok

Skinuo sam taj, nije los, samo su zaboravili da izmenjaju na radaru boje. Npr imam crvene dresove a na radaru zelen

meni je taj delovao najzanimljivije,od svega što sam video,mada,realno,igrica je tek bila krekovana,pa je moguće da je izašao neki bolji peč...
to nije strašno nešto,može se igrati sa time,ionako se ne služim previše radarom,ili ga ostavim jedva vidljivim,ili ga skroz sklonim.
koga ne mrzi,nek postavi link,ako nadje nešto zanimljivo :)
evo sad videh da je pes 2018 SMOKE patch u izradi,treba sačekati još malo

Zoki, je si li ti iz Pirota i nadimak ti je Instagram?