Prijava

The Elder Scrolls: Legends: 2 Card Packs (Skyrim) 1 Event Ticket 100 Gold 100 Souls

2D4M-B8NB-P6GM-N2AR-U26A

Ja ovo ne igram, tako da ko igra eto mu key

PAZLE! Nisi kupio motor i zato si još živ! Drago mi je zbog toga.

имате бетмена телтејл сезона 2

Sta je bolje po gejmpleju ove sezone FIFA ili PES?

Fifu sam igro, stoga mislim da je bolji pes kojeg do sad nisam imao prilike da igram. Ovo malo gempleja sto sam gledo po jucubovima primetio sam da su golmani u pesu bas dobro napravljeni, lopta i igraci lepo oponasaju zakone fizike dok kad igram fifu imam utisak da bestezinski duhovi sutiraju bestezinski okrugli objekat. Na fifi 17 lakse bilo dati gol sa 25 metara iz okreta nego normalan gol, a cini mi se da ni na ovoj fifi to nije tesko izvesti. To me mnogo nervira, jer kad god pomislim da mi je odlicno postavljena odbrana i nema sanse da primim gol ako protivnik sad sutira, upravo se desi da protivnik sutne i da gol. To se precesto desava.

torazulu

PAZLE! Nisi kupio motor i zato si još živ! Drago mi je zbog toga.

lolek xD

Predobar je pes, samo sto nekad idu iz krajnosti u krajnost, npr na proslom pesu sam dao 1000 golova iz centarsuta a na ovom nijedan jer 90% centarsuteva ide preko igraca cak i kad samo pipnes dugme

фифа је геј а пес праве поремећени јапанци па изабери шта је боље мада свакако је пес за православце

Bio nekad. Sad je postao i on gowno u kojem kupujes one pekove itd

Doduse ne kupuje niko i zacudilo bi me da prodaju preko 200 originala godisnje.

скино сам ово јуче нема нигде ни инсталације ни курца не знам шта да радим са оним фајловима, и упоређивао сам са осталим апликацијама са стима и њиховим фолдерима па сам обрисо, срећом имам баш доста брз нет па ми је 65 гигабајта ништа

sve sa tog sajta,što sam skinuo,radilo mi je ok,naravno,kad je krekovano...
najbolje sačekati i skinuti verziju sa krekom,a to će biti ubrzo

Ko voli strategije preporučujem Rome total war i Medieval total sa modom Third age total war(imate razne nacije Gondor,Rohan,Mordor,Hobbite(Bree and Shier),Dwarfs of Kazadum itd.
Ko hoće možemo da igramo i online 1 vs 1.

Samo kazi kad ja sam spreman

има смоук печ

кодекс већ разбио денуво на господару прстенаца

нису још окачили торент јебем им дете и 96 јебених гигабајта је инсталација