Prijava

Nije bas tacno da ne zaradjuju svi, neki fino zaradjuju od reklama

Oni koji krekuju? Ne.

Pa zaradjuju sajtovi na kojima se deli krekovano, sad ukoliko sajt drzi osoba koja krekuje ili tim, onda I zaradjuju.

Ti sajtovi u 99% slučajeva nemaju veze sa ljudima koji su krekovali igre. Gde sme lik koji krekuje da drži sajt, nije lud.

EDIT: Tj. bio je taj klinjo Bugarin, Voksi (grupa Revolt), hvalio se i gde živi, glupirao se, uhapsili ga čim je vezao tri Denuvo igre. Doduše, on nije ni bio deo "scene", jer nije krekovao po njihovim pravilima. Evo tih pravila.

Aligni to je tacno oni sto krekuju moraju da budu u tajnosti isto kao diler trave na neki nacin.Gamby kako to mislis zaradjuju od reklama?Ja mislim da ja nema sanse da dobre parice nikako zaradim ako se ne sluzim tudjim radom i trudom prvenstveno.

izađite vani i igrajte se

E baš vam je ova igra lijepa.

Ne valja to, Fejde, nema podršku za VR.

Ovo se traži:

https://store.steampowered.com/app/751440/VR_Kanojo__VR/

много досадан ред дед ридемпшн

Ma brate ne moras da ga kupas i da podizes sesir stalno, sta te briga :)

да сад ме боли курац и да га храним, ено преполовио се

Agilni, koji je dobar sajt jos pored fit-girl-a?

On nece da izbaci Hitmena dvojku dok ne izmace 100% validan krek, al sam hteo da skinem igru i bilo koji krek pa da okusam srecu. Navodno trenutni krek nekome radi a nekome ne. Dal je do marke procesora nzm...

Evo, poklanjam besplatnu igru na Steam-u onome ko prvi vidi:

YMPJM-QV??Z-2GGA3

?? = Mortal Kombat, Mala Krsna, malo-kalibarska, Miodrag Kostić, Marija Karan, Mia Khalifa

jel moze neko da mi preporuci neku strategiju na foru Europa Universalis 4

Ne igram nešto mnogo strategije, ali ono... Crusader Kings II

Ima li ko torent za ovaj novi Call of duty ali da nije interfejs na kineskom?

Koji vam CoD ima najjaču priču meni ghosts kad kokaš venecuelance