Prijava

Meni je najači kad na Siciliji prodam kuću i okućnicu pa se preselim u Milano

јбт ево ставих четворку још синоћ на скидање, новије нисам ни сиграо, немам графу добрану, што се тиче приче, више се уживим у кокање, него у причу. Елем, мени су задовољство цепати 1, 2, МВ, МВ2, МВ3, и БлекОпс онај на Куби.. то је све од КОДа што сам сиграо, прешао сам некако и онај адвенсд ворфер, али давно, па се ни не сећам игре баш..

CS:GO je od danas besplatan. Pozz.

Хаха предухитри ме :) Већ је на скидању! АЛИЛУЈА!

Playboy The Mansion poyy

Singularity (2010). Potreban smesan komp da bi se igrala a gejmplej do jaja. Da ne spojlujem... dobijes napravu kojom mozes da kontrolises vreme. Uperis je u NPC-ja i on pred tobom stari i postane pepeo.

Inace odigrah opet sve na temu half lifea. Čoveče samo želim bar neko seriju da napravi ako vec nece biti igrica

иди играј свен кооп на стеаму

forza horizon 4 nesto najjace sto je izaslo u industriji

Singularity je do jaja, underrated shooter.
Sličan fazon je i TimeShift (2007), okej shooter.
Skoro sam igrao Bulletstorm, simpatičan shooter.
Jesi igrao Black Mesa, rimejk Half-Lifea?
Čeka se nastavak Black Mesa Xen.

Buletstorm mi je sledeci. Kanal gggmanlives mi je trezor tih šutera zaboravljenih dobrih a pristupacnih mom krompiru od kompa. Black mesa i half life source su ti kao pepsi i kola lolo

Inače, ko voli sve vezano za half lajf neka isprati jutjub serijal Freeman's mind 1 i 2 sa kanala accursed farms. Odličan, ali odličan nerdovski humor. Možda nesto najbolje što sam gledao

Bulletstorm kida, baš opuštajuć šuter, a solidan i humor. Postoji i onaj "Duke Nukem's Bulletstorm Tour" gde možete da pređete istu igru, ali kao Djuk. Isti ljudi su radili Painkiller, takođe vrhunska pucačina, malo starija.

Inače, Poljaci baš jebu na tom polju klasičnih pucačina - Hard Reset, Shadow Warrior serijal, Painkiller, Bulletstorm, NecroVisioN, Alien Rage, Enemy Front, Sniper Ghost Warrior serijal, Call of Juarez serijal...

A to su samo pucačine, da ne pominjem druge vrhunske igre koje dolaze iz Poljske - Frostpunk, This War of Mine, Observer, Get Even, Dying Light, Layers of Fear, Earth 21XX serijal, Two Worlds serijal, Dead Island, The Vanishing of Ethan Carter i naravno Witcher serijal.

Majstori.

A u Srbiji imamo jebeni Top Eleven i to je to. Okej, UnderRail je vrhunska domaća igra, ali ni blizu popularna koliko ove poljske.

A jel izasla konacno igrica Scorn, horor naših developera

Nije još, kasni iz nekog razloga. Ponestalo para, šta li. Valjda neće da obustave.

EDIT: Greška, vidim da još uvek rade i da su proširili tim, što je obično dobar znak. Znam da je igra trebalo da izađe u avgustu još.

Бомберман за телефон.

Бадвајзер
Бомберман за телефон.

I to je domaće, ili preporučuješ?

Ima još domaćih igara, naravno, Genesys Rising i Pyroblazer su poznatije, ali pominjem samo one koje stvarno vrede nečemu, čisto poređenja radi sa Poljacima (nisam ni pomenuo njihov Chrome serijal, meni omiljene matore pucačine, recimo, Xpand rally i još neke igre koje šišaju i najbolje naše).

Scorn može biti nešto najozbiljnije do sada, videćemo. UnderRail sam kupio na Steam-u da podržim developere malo, valja se.

A amantino sto je pravio platformer rpg neki jel zaziveo?

Preko kickstartera je probao nesto ako se secam

https://youtu.be/P96jD68vNGA

Na ovo sam mislio... ocigledno da nije zaživelo

Ništa od toga...

https://www.kickstarter.com/projects/clickteamllc/golden-hour

Šta se dešava sa parama koje se skupe na Kickstarter-u, a projekat se batali?