Prijava

Do jaja osim ako ne bude, kao sto verovatno hoce, da nisi vlasnik igara nego da ide po modelu subskripcije, sto znaci da ce pojedine igre gubiti support vremenom i biti nedostupne iako si ih platio. A ako je igra na tvom klaudu ili imas opciju za download i upload igara to je dobra prica. Sto ne verujem da ce se desiti jer je subskripcija novi model koji sluzi da ti uzimaju mesecno kintu za nesto i tako fazon zauvek da ne bi izgubio svoj sadrzaj, bukvalno te zarobe

Ne znam, vise volim da imam igru kod mene na kompu

@gamby

sjebace i to pirati kao sto su sjebali i DRM i sva ostala always online govna sto su izmislili da te ucenjuju.

Kako da sjebu nesto cemu nemaju pristup jer je na serveru? Tako Diablo 3 npr nikad nije krekovan, a zamisli koju tek bezbednost ima gugl u odnosu na blizard

Jeste krekovan, emuliran je, malo se pomucis i fale neke stvari (coop i kojesta) ali radi.

Samo je pitanje vremena tebra. I da li ima smisla.

Ma ne radi, loot je razjeban skroz i izbaci ti legendary item na trecem levelu, ne moze da se krekuje kada je sva logika igre server side

Па јбг, платиш 10 долара месечно и годишње те изађе к'о две нове мало популарније игре, задњи Тотал Вор нпр. 50-60 евра на Стиму....

Za te pare kupiš godinu dana subscription na humblebundle i dobiješ tipa 10ak vrh novih igara, jedno 20ak solidnih indija, i jedno 100ak sranja, ali dobro...

Igra li ko ovdje Overwatch. Ja razbijam to ali sam mid silver jer nemam skim da igram a na overbuff da mi uđete da vidite sve su mi top tier accuracy jer sam najbolji da upucam u glavu i to, samo ne znam gdje treba da idem i te taktike, ali da imam dobrog trenera bio bih nešto kao Dejan Stanković, ono znači baš zahvalan i kvalitetan igrač

е ајде да не тражим тему са игрицама за мобилне реците ми неку која баш ломи оно да је четри гигабајта и да пршти графика и да има причу

Marko... skini lepo free kick igricu on 50mb i ne jedi muda

па хоћу ал где има то

Inače, kad smo kod igara za mobilne, Soccer Stars je mnogo gadna zaraza. Nedelju dana sam igrao u svakom slobodnom trenutku i onda mi je naišao momenat razuma i obrisao sam je. Eto, da upozorim samo. Igra se protiv živih likova iz celog sveta. Lako savlada, dugo usavršava, lagano napreduje... nešto kao Rocket League u minijaturnom pakovanju (bez automobila, nego više osećaj poredim).

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miniclip.soccerstars&hl=en

Igraš li overwatch agilni?

Uvijek sam jedva čekao da igram CrossCode kako bih mogao da kažem da je Secret of Mana za sirotinju, ali sada kad ga igram moram reći da je Secret of Mana za višu srednju klasu.

Kako da skinem pes 2020 demo?

Ako pokusam legit preko stima kaze mi nije podrzano za nas region.