Prijava

Canceled, jbg. Šteta, lepi su bili prvi utisci, ali ozbiljan projekat su video igre, jebeno je to.

https://www.kickstarter.com/projects/clickteamllc/golden-hour

Inače, evo najpotpunijeg spiska PC igara koje su potpuno, ili delimično (češće samo delimično) rađene kod nas:

https://store.steampowered.com/curator/28391010-Games-made-in-Serbia

EDIT: Underrail je i dalje ubedljivo najbolji dovršeni projekat koji je 100% srpski.

Vidim i sajt im ne radi, verovatno su se obreli u nekim drugim vodama. Šteta, izgledalo je baš kul. Al to što kažeš, kad se jedan Hollow knight krčkao od 2010, zamisli tek kolko je teško

Aj taman preporuce sta da skinem imam sad previse slobodnog vremena #workfromhomeftw

Binding of isaac, hollow knights, stardew valley (to sam nekada davno igrao ne znam zasto sam prestao secam se da je bila prezarazna igra), terraria..

Ili pak neki AAA naslov ako imate da preprucite tipa neki osredjeni assasins creed itd

don't starve / don't starve together

Igre se ne skidaju, igre se kupuju XD

Ko je voleo Gothic, obožavaće ELEX. Izdržati prvih sat-dva (slobodno bežite koga god da vidite da izgleda opasno), kako počnete da jačate lagano obavljajući neke kvestove u kojima borba nije neophodna i napredujete - postaje do jaja. Borba i jeste nekako trapava, posebno ako odaberete klasu koja mlati mačevima, ali navikne čovek i čak postane sve logično (posle par sati sam vezivao komboe lagano). Topla preporuka od mene.

EDIT: I da, svako ko je voleo Diablo, neka proba Path of Exile, besplatna je igra na Steam-u (plaćaju se samo skinovi i te munje, ali totalno nije neophodno da bi napredovao).

Prvo skinem da vidim pa ako mi se svidi kupim xd

Elex mi nije legao, ne dopada mi se saj faj fentezi elemenat, ili tehnologija ili mađije, nikako oba istovremeno u jednoj igrici.
Od Piraninih igrica osim Gotika naravno odličan je i Risen, ali samo prvi deo.

Elex mi nije legao, ne dopada mi se saj faj fentezi elemenat, ili tehnologija ili mađije, nikako oba istovremeno u jednoj igrici.

Da, ali je ovde totalno plauzabilno. Jbg, apokaliptični ivent, zbrisao je gotovo kompletnu civilizaciju. Na jednom kraju planete jedni krenuli od nule mačevima uz malo magije (koju je omogućio Elex, novi element koji se raspršio po planeti tokom tog kataklizmičnog događaja). Drugi sa drugog kraja planete su rešili da (opet uz pomoć Elex-a) prigrle tehnologiju koju je sada mnogo lakše i brže razviti nego kroz kompletnu "prethodnu" istoriju. A onda su tu i oni Mad Max divljaci koji su nešto između, ali i Albs, što su poprilično misteriozni i znaju "nešto više" i o prošlosti i o budućnosti.

Postoje čak i pojedini hintovi u igri da je u pitanju Zemlja (automobili u zaklonjenijim delovima planete), mada su developeri tajanstveni (sprema se drugi deo).

Šteta što nisi dopustio priči da se odmota.

Da, svakako preporučujem Elex, sad kad se prisetim - baš je do jaja.

I da, Goran92 iznad je izlistao baš lepe igre. Posebno mi je drago zbog "Insomnia: The Ark" koja je znatno manje poznata od ostalih. Još nisam igrao Disco Elysium, ali je u pitanju zvanično najbolji RPG u 2019.

Šteta što nisi dopustio priči da se odmota.

sećam se da sam stigao do onog alba sad si me podsetio negde u nekom većem kontejneru i počeo neki kvest za njega valjda. Ne znam, nije me vozila igrica koliko Risen

Witcher 3 sve radi super i zvuk se cuje ali ne i dijalozi.

Guglam kazu namesti zvucnike na stereo. Meni vec stoje stereo. Promenim na 7.1 vratim na stereo, nece. Restartujem komp, nece. Instaliram opet igru, nece. Obrisem drajvere za zvuk, nece..

Da li neko moze da mi pomogne molim vas?

Pa neće kad si obrisao drajvere za zvuk itd

Prvi put posle dužeg vremena sam kupio igru Red dead redemption2 i preporučujem čim izadje krek
Igra izgleda jebeno prelepo priča standardna za rokstar gejmplej odličan
Online mi je meh al je nisam ni kupio zbog online tako da je ok

Cepam opet Medieval 2 Total war, Stainless steel mod, sa Krstašima.
Baš mi prija posle sigurno godinu i jace, probam malo nove taktike.

GTA 5
na
Epic Games Store
FREE TO KEEP

GTA 5
na
Epic Games Store
FREE TO KEEP

GTA 5
na
Epic Games Store
FREE TO KEEP

Doom Eternal- balet nasilja, ubacili su i dosta zanimljivu platform mehaniku uz saaasvim malo rešavanja zagonetki da se ne predoziraš klanjem demona, koje je samo po sebi tako dojajno da ne moze da dosadi nikad

Metal Gear Solid 5- na deseto paljenje igrice sam se navukao jer sam Kojima i generalno mgs noob i nista ne znam o serijalu. I ne igram zbog priče nego jednostavno stealth je savršen

Bulletstorm- privučeš mutanta energetskim lasom šutneš ga u vazduh i dobijaš ekstra poene ako ga pogodiš u jaja? Šta dalje da pričamo.

Dishonored prvi a nikako drugi

Celokupan kingdom rush serijal na steamu sa dodatnim misijama i herojima. Jednostavno nikad nece postojati bolja tower defence igrica.

Hollow knight- ovo samo ako nemaš život, bukvalno ne postoji šansa da se ne navučeš ko Magi na žuto, steamara kaže da sam 79 sati bacio na ovo, ali jbg morao je ceo Panteon da se otključa.

Just cause 3- hahahahaha ko je bre ovo napravio hahahaha braća neka

Disco elysium- mislim da ću odmor, ako ga budem imao ove godine da potrošim na ovo. Mislim da su zaista na tragu nečemu što se tiče same priče u nekom rpg naslovu, u prvih par minuta igrice shvatiš, ok, ja sam nenacitani babun, ne znam ništa o egzistencijalizmu, ali ovo nije tako pretenciozno i želim da naučim.

Da, i ako volite puzzle, Baba is You. Ono je next level šit sto se tiče maštovitosti.