Prijava

Sve tacno sto kaze Zap, posebno onom šugavom blizzardu, mamicu im jebem sto su upropastili sve sto su imali

kaće ut99 jebem vas stare i krezave

Hollow Knight, umetnost, priča, animacija, gejmplej, OST, igrica izašla 2017, jedna od igrica koja toliko menja industriju da će svaka metroidvanija sledeća da se uporedjuje s njom, nekad je na steam-u možeš i za 5 evra naći.

Call of Duty Ghosts, djubre u svakom pogledu iz 2013, kampanja 3h, multiplejer serveri mrtvi, danas 2022 košta ljubaznih 60 evra.

Nema pravde na ovom svetu.

Chad Square Enix: uzmi ovaj Just Cause 3 za 2 i po evra bro, uživaćeš danima

Virgin Ubisoft: hoćy 70 evry za Far Cry 6 jer ga ima na momenty Gys Fryyyng, a igra je sranjyy

Mene najbolji farkraj 2 iako ima šiptar.
Čak sam i defku posvetio

Risen 1 odličan, gotivim te piranabajts darksouls igrice. Ne dark souls, nema f5 jbg, nisam mazohista.
Vaginalni, odličan je elex iako je sf fentezi, miks meni ne spojiv, al nemci uspeli jebeno i to da urade. E to je moj darksouls
Drakensang probaj.

Chad Doom Eternal: u odnosu na 2016 dodali smo 10ak novih feature-a što u samom gejmpleju, što u modovima

Virgin Call Of Duty- core gameplay ne menjamo od 2003.

inače, psovao sam dan i stvarno ispizdeo u igrici što mi se nikad nije dešavalo to, kad mi je SPOJLER ALERT SPOJLERАЛЕРТ ona bankarka šta već zbrisala sa svojim krvavo zarađenim novcem u Hollow Knightu.
Kako me je nasankala igrica tad ju ju

ubisoftu, betezdi, ea... oni mogu da ga duvaju.

Јебени Убисофт се пре три (можда и јаче) године зајебао и послао ми кључ за Anno 1800 због рецензије, од тада је игра имала три сезоне са по три ДЛЦ-а и све то ми и даље ладно стиже за џабе и аутоматски се откључава, а пошто је игра у топ 3 најбољих city builder-a икада и спрцао сам сигурно 1000+ сати у њу узмем купим за 5-6 евра када избаце козметику и тако нека срања за украшавање града.

Притом се не осећам као дебил јер игру ради врхунска екипа из Blue Byte-а, студија којег су ове наказе појеле.

Koji je po tebi najbolji Anno?

1 i 20 minuta od početka do kraja u minus fazi, bukvalno sam na 1-5 mute all i krenuo da farmam BKB tu je došao i 8 kill streak i poneo sam tim u late game vs AM.
Dva puta me ubio AM solo i oba puta je umro i on i jednom Invoker kataklizma refrešer jbg ja bez cd na itemima. Sve u svemu 500 cs sa AA i 40k NW 52k dmg i bkb, euls, vessel, tboots, octarian, sange&kaya, mjolnir i moon shard i scepter buff

Prvo se sjebem otkud Boh na temi o igricama, onda vidim ovaj post kontam sta mu se desilo sta prica ovo i onda se sjetim Banjo - najbolji igrac u CG sig sig

Hahahhahah najjači tok dota misli u cg sig

Koji je po tebi najbolji Anno?

Мени лично 1404-ка, без размишљања

Drakensang probaj.

Probo jako davno, pa nisam nastavio, imam ga i na Steam-u, bio je na nekoj akciji za 1.99€. Nije mi prvi put nešto pozicija kamere legla, ili kontrole, ne sećam se, a tada nisam imao volje da se privikavam. Možda je vreme da zaigram opet.

Inače, 99% imam originale, ali nikad neću dati pare za CoD, FIFA, PES, druge trkačke i sportske serijale koje izlaze jednom godišnje. Bethesda-i dajem pare (još uvek imaju kredita od mene zbog Morrowind-a) preko Xbox Game Pass-a za PC, verovatno najbolji gejming dil koji postoji trenutno.

Dajte neku dobru avanturu? Nešto da bude slično Deponia ili unwriten Tales, posto su to jedine dve koje sam ikada odigrao i bile su li super.

malo je drugacija od navedenih parametara ali preporuka za Machinarium

Milose, probaj Hector: Badge of Carnage. Dobar crni humor

Hvala ljudi. Sad sam se setio, davno sam na telefonu igrao yourney down i bila mi je ok.
https://www.sk.rs/2012/07/siop16.html
A ja vam preporučujem da probate ove dve, nisu avanture ali su vrh igre. Na foru komandosa
https://www.sk.rs/arhiva/clanak/28212/desperados-iii
https://www.sk.rs/2017/01/siop01.html
Ova druga ima i nastavak