Prijava

Odlican i jedan i drugi brt, dobro me podseti da opet obrnem

KOTOL GIF MI MANA, OH KOTOL YOU STEWPID NIGGA

Brt obrni unreal tournament 1999, i ja cu

WITCH DOCTOR SUPPORT MY WAYNE

Nisam uzo mačku pliduuu ću sačekam neki popust sirotinja jbg, al interesantno izgleda

ut99 je otac, trebamo se sastati tamo na nekom praznom serveru za 2v2, defmeč ili nešto slično.

šta je šmole, numeš скачать sa nekog pajrtbeja, 1337iksa ili rutrekera?

Ut99 majka i otac.

Du ju der čelendž Žan?

da ti nabijem redeemer u prdaru debelu, može.

Odviko sam se od te ilegale skoro potpuno mesni, to samo za neke triple a naslove koje željno iščekujem, a takvih je sve manje.

Nego, koje je mišljenje trusta mozgova o Far Cry 3. Po meni jedini Far Kraj vredan igranja. Maltene revolucionarna igrica, uz Dishonored, usudjem se reći naj igrica godine 2012

Jedna od najboljih igrica koje sam igrao.

Fun fact: Michael Mando (Nacho iz BCSa) je radio karakterizaciju lika Vaasa, mislim da je bio co-creator

Revolucionarna igra je Boiling Point: Road to Hell. Preambiciozna za to vreme, prepuna bagova, ali I-GRE-TI-NA!

Far Cry (od drugog dela, pa do danas) je samo preuzeo taj recept i doveo ga do savršenstva, pre svega u trećem delu, tako da to jeste, ne revolucionarna igra, ali najbolji FC.

Tek par davnih rivjuova za Far Cry 2 je konstatovao kako liči i pozajmljuje od igre Boiling Point. Jbg, mali evropski timovi i njihove sudbe.

KOTOL GIF MI MANA, OH KOTOL

ahah I understood that reference

Jbg, mali evropski timovi i njihove sudbe.

Slična priča kao Gothic serijal vs Elder skrols (od morovinda naovam). Jedno je svetski mega poznat naslov, drugo je eurojank koji igraju samo petarde, ali Gotik je objasnio neke stvari u tom žanru, na šta se elderskrols nadovezao i usavršio.

Odviko sam se od te ilegale skoro potpuno mesni, to samo za neke triple a naslove koje željno iščekujem, a takvih je sve manje.

jel te to strah boga, da ćeš goreti u paklu što kradeš video igre u digitalnoj formi pa plaćaš za singplejer igre da svi znaju kakav si otac babo ćale stari?

Ma de stra, šta sam ja sve za života poskidao, osam miliona godina u tvorzi ne bi bilo dovoljno da odslužim, nego jebem li ga, prevazišlo se to nekako, počeo sam da cenim industriju i medij video igara više nego nekada.

Slična priča kao Gothic serijal vs Elder skrols (od morovinda naovam). Jedno je svetski mega poznat naslov, drugo je eurojank koji igraju samo petarde, ali Gotik je objasnio neke stvari u tom žanru, na šta se elderskrols nadovezao i usavršio.

Eurojank je mama. Nisam propustio nijednu koja potpada pod to. Nakon Gothic serijala sam nastavio Risen 1, 2, 3, Elex 1 i 2. Od tih evropskih RPG-ova su okej i Mars:War Logs, Technomancer, Greedfall... Sve te igre su uglavnom loše ocenjene i imaju jednu, ili dve velike mane, ali mislim da više uživam igrajući ih, nego neki ispeglani AAA produkt.

A propo kupovine igara. Do jedno 2020 u zivotu nisam kupio, sto kaze smo, gvantanamo za nas dvojicu, al nekako sam 2020 posle igranja rdr2 doziveo otkrovenje koliko zapravo ti ljudi i kuće (ne sve normalno) s ljubavlju prave igre koliko je tu truda... tipa team cherry 3 coveka naprave ceo hollow knight sa sve muzikom i stave cenu 8 evra, pa normalno da cu da kupim. Dok call of duty u zivotu necu da im dam pare... ubisoftu, betezdi, ea... oni mogu da ga duvaju.