Коју игру следећу да скинем?

  1. pametniji sam ja gajine od tebe komad. ajde boga ti eto kazi mi nekako, o ti uzviseni retardu nas beogradski onaj, gde si da dodjem da o svemu prodiskutujemo 1na1 sakama ako treba

  2. pristojna igra onaj duh iz cusime, od sad slusam samo lestata i smolemana

  3. Uzeo TLOU 1 i 2, Uncharted 4, Detroit i Horizon FW. Miran sam neko vreme.

  4. kad kupis igricu valda moras da je pocepas do kraja inace ispadnes moron

  5. Скелетор
    Šta je Tlou?

    Bumer

  6. svaki put kad kamenko kupi igricu propadne jedan proizvodjac avokada

  7. Nznm brt ovo sve ps igrice kapiram

  8. Pa jesi ti otišo u norveške da bi četvorku kecao

  9. Ne vidim preterane svrhe u uzimanju petice, a i četvorka mi je još sveža.

    Najbolji su ljudi kao ja - skromni

  10. Autore Šmo, ako ste ovo znali a niste rekli, biće krvi:

    https://www.reddit.com/r/Morrowind/comments/zvlycz/you_can_play_and_mod_morrowind_on_android/

    Pozabaviću se ovim kad stignem

  11. propustio sam ja voz za morovind za nešto malo, bio sam previše newfag, prvi elderskrols mi bio oblivion

    posle je bilo kasno da se ubacujem, grafika je baš zastarela, kad bi već morao da igram nešto tako drevno radije bih igrao gotik, ali kažu mnogi da im je morowind najomiljenija igra iz serijala

    u zdravlje da ga igraš na mobilni bate LOL

  12. ima li neki jednostavan način za instalaciju, nikad nisam kapirao taj github

  13. Ima dole desno (prema Vivec-u) neka pećina, neka veštica valjda živi na kraju. Pronašao sam tamo neki enčantovani ogrtač. U tom trenutku je davao 1 healt poen u sekundi. Znači samo ga ogrneš i healt se obnavlja.
    Kad sam sledeći put krenuo da igram, izmenio se enčantment, tad je bilo +10healt poena ali samo ako iskoristiš ogrtačevu magiju. Posle mu valjda treba neko vreme da se vrati 'u normalu'.
    Ako te ukenja da ga nadješ pod tim prvim uslovima, sigurno jedan od najpraktičnijih itema u Morrowindu

  14. priča se po kuloarima da su alhemija i mađije bili mnogo broken u morovindu pa su ih zato nerfovali do maximuma u oblivionu i skaj rimu

    Tipa viđao sam klipove ono napraviš pedes osam miliona napitaka koji ti dižu tipa agility ili acrobatics i mož lagano skočiš s jednog kraja mape na drugi i preletiš ceo svet. Nije bilo ograničenja mogo si da popiješ sve napitke odjednom i da se izgasiraš maksimalno. Dobra stara vremena.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.