Коју игру следећу да скинем?

  1. Eh i ja sam nekad mogao da popijem 3 flaše vina bez jebemti i sa min sutrašnjih posledica. Dobra stara vremena

  2. A nisu bile broken Šmo, nego su se uklapale u tu slobodu koju je igra imala. Buvalno si mogao da cepaš svoju igru nevezanu za kvestove.
    Ja kad sam saznao za te napitke (ima neka fora dižeš pomoću napitka intelidžes, pa onda napraviš još jači i dugotrajniji napitak) bukvalno sam gubio po sat vremena samo da smućkam taj neki ultra-mega-giga napitak. Onako, u umerenim količinama je baš kul.

  3. Mislim da je do toga što INT nije imao kepovan uticaj na napitke i generalno je to važilo i za ostale skilove, pa kad napraviš poušn za pamet, popiješ, i onda jer si pametniji napraviš još jači poušn za pamet…

    Tako dok ti ne dosadi, pa onda pređeš na poušn koji ti zapravo treba i nabiješ sebi neki superpower u bočicu

    Ali jedna od mojih prvih igara je bio Elder Scrolls Redguard, koju je moj polupani drug kod kog sam je igrao zvao Sablja, pa posle nisam uspeo da nađem zbog pogrešnog naziva o kojoj igri je bila reč 20 godina. Morovind sam daleko manje igrao

  4. Elder Scrolls Redguar

    Nisam znao da ovo postoji, sjajna graifka, kockaste face gore nego u prvom pesu :)

    Nisam nikad igrao morovind, odmah presao na oblivion i moram priznati jedna od najboljih igara koje sam igrao.

    Btw za ghost of tsushima, gledam odakle mi je poznato prezime Sakai, i setim se da sam citao Saburo Sakai - Samuraj ali tema nije ono sto mislite

  5. skinite Enderal ko ima Skajrim na Steam nećete se pokajati

  6. Smo, respekt, Yoku yatta

    skinite Enderal

    skino sam i ovo, bas kad si spominjao, nikako da se nakanim da krenem da cepam, tacno se ostarilo

  7. ja imam isti problem hahahha čak sam baš sa tom igricom imao taj problem. ali kad sam krenuo, brate moj... završio je za par dana čitavu, i još ima da se istražuje

  8. Kao neko ko je nub za The Elder Scrolls serijal i nikada nije igrao, koji bi mi deo preporucili?

  9. Hey, you! You're finally awake.

  10. galantni ako ti zastarela grafika nije problem onda oblivion
    ako ti zastarela grafika fetiš onda morovind
    inače skajrim

  11. Fala Šmo, uvek si bio dzentlmen

  12. Arenu i Daggerfall nećemo da spominjemo LOL

  13. Zamisli, Oblivion je sad retro
    a meni mozak svršavao na grafiku onda na čini mi preko džifors 7200 valjda. I to umelo da secka solidno

  14. haha penzosi gejmerski sjecaju se igrica iz ‘96 ee

  15. https://youtu.be/XvvUXxVh6w8?feature=shared ja imam dobru kolekciju modova za skyrim gde imam i modove sto pravio kao npr. delije sever stit i bejzbolku.Svidja mi se opasno mod gde prdis svaki put kad shoutujes.

  16. Plidu brt, ne razumes ti to :)

  17. Crusader no regret ko e igro nek se javi

    kacmo kod 96e

  18. Koju pc igru ste prvu cepali ese seca ko

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.