Коју игру следећу да скинем?

  1. A jbg sad ja volim pecenje cekam ponudu

  2. Generalno te nove male sale su smece, film ako ne gleda par hiljada ljudi istovremeno nije to taj trip

  3. Zadnji put sam bio u bioskop da gledamo premijerno Dve Kule, vizuelna perverzija. Posle za Povratak Kralja karta koštala 100 dinara, ej bre to tad dve pakle crveni Vision i učip za bombu apatinskog

  4. haha poslednje u regularnom bioskopu gledo druyinu prstena, posle par puta ico u ove new age bioskope reko odjepte u troskocima mejmuni

  5. Na cemu sad gledas filmove? 21 inc CRT tv je li? Ovi novi veliki televizori kurca ne vrede kontam

  6. Haha slusaj ovog galantnog

    Macoree, sto bi smoleman reko na grafiku sam se lozio ranije onda sam krenuo u srednju

  7. I jos me jebe a zna da mi ova nova tesla riknula kami kopali kabal ispred kuce izgorela ploya

  8. https://www.facebook.com/share/r/DGW4RBPfWkMYoUqY/?mibextid=oFDknk

    E a koja fora sa ovim ''otkrivanjem'' igrača, vidim gomilu likova iz nekih klipova, mimova itd vrište, deru se, histerišu itd, jel ovo fufa neka, o čemu se tu radi, čemu taj ogromni hajp oko toga? Ovaj primer bzvz sam okačio npr

  9. Lootbox mehanizmi, plaćaš pakete sličica (ili dobijaš kao ačivment) pa ako te usere izvučeš nekog jakog. Zamisli da kupuješ paket sličica nasumičnih vukajlijaša i izvučeš MrMuna.

  10. Kocka jbg ali influenseri prave videoe i navlače decu na to. Vidi pod Baka Prase, Nikša Žižu itd.

  11. Kapiram.
    Znači platim ili otključam ačivment, padne mi se npr pokojni Džordž Best (ako ga ima uopšte u ponudi lol) i mogu da ga stavim u neki tamo svoj izmišljeni tim izmešanih generacija taj fazon?

  12. Tako nešto otprilike. Onda imaš tim sa Bestom, prajm debelim Ronaldom, Lav Jašinom itd i siluješ nejač onlajn. Glupa deca se lože na to.

  13. Да брате, само нико више не зна ко је: мало места за Жорж Беста, клинци га бацају на оне виницијусе сада

  14. Ovo je bumer sajt, mladiću.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.