Коју игру следећу да скинем?

  1. yt premium ko nema glup je (da zvucim kao potrosac)

    ovo ti je za sirotinjske spike.

  2. ок шта је јт премиум

  3. platiš da nemaš reklame na jtu.

  4. ок тнх па ја немам рекламе како сад то а немам премиум

  5. ma to je nemoguce jucubara bez reklama

  6. ne znam agilni jbt i taj netflix je teze precenjen ne znam sta tamo ima da se gleda

    sto najgore imas i free verzije koje otvaraju ta govna i svejedno je sadrzaj smece

  7. za androida i pisija za serije i filmove ima neka app bee tv (ima i drugih koliko oces) sve otvara minimalno reklama sve otvoreno vuce sa torenta direkt

    jbt de cu pratiti platforme kao sto je netflix to udjes u matrix i samo cekas nesto izbace koga briga

  8. Joj kad Cara-Vuzi-Mesni otkriju da postoje bioskopi i dan danas au bajo ko to placa da gleda film, kad kod mene isto mos se gleda na 15.6 inch leptopppp

  9. haha cus bioskop, obj to idu deca za 18 rodjuse i decu ljudi sto vode sta imas da gledas u bioskopu

    jos kad mi pusti reklame 20 minuta pre projekcije ono, fala sto sam platio kartu

  10. bioskop je za decu, starce i duhovnu sirotinju. zamisli platiš masno i još se moraš fizički odvući u zacrtano vreme na određenu lokaciju da smrdiš sa ostalim zgadijama. pa je li ovo 1924.?

  11. Ovo mi djeluje samo kao nužno kontriranje, negdje u dubini osjećam da na bioskop gledaš s dozom nostalgije.

    Biće da si vodio neku mladu davno, ehh bilo je to dobro vrijeme mlados ludos

  12. išao sam dvaput kao dete, jednom sa starcima, drugi put sa učiteljicom i ne vežem neke uspomene za isto.

  13. a što se tiče mlade, zar nije lepše uštekati usb stik u 4k televiziju u mračnoj sobi i gledati zajedno?

  14. Duboko istraumirana ova tri coveka

  15. A jbt ako je neki koncept pregazen onda je to bioskop

    Jos one fore ranije kad film sedne gleda par k ljudi imale smisla u non internet eri, bilo bukv ko na prectavu da se ide

    Ovi novi bioskopi kurca ne vrede

  16. Sustinski ovaj novi koncept bioskopa je unakazen klasik amerikanizacijom,

    udjes sa gomilom debila unutra, mast hev je da se zdernjaju silne kokice i cepa kola moze i pivkan sta oces, prosipanje i podrigivanje je pozeljno i triput da odes da pisas i kenjas bonus

  17. Ovi novi bioskopi kurca ne vrede
    Ove nove vakcine kurca ne vrede
    Ovi novi sladoledi kurca ne vrede
    Ovi novi striming servisi kurca ne vrede
    Ova nova vukajlija kurca ne vredi

    Pocinjem sablon da uvidjam

  18. E zamisli ni auti na litijum ne vrede

  19. Galantni gotivi desingericu sig

  20. Dune 2 u IMAX > bilo šta ikad igde

    I kokice su za sirotinju, samo veliki naćosi i cheddar dip.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.