Prijava

Dakle sad je sve kao što je bilo pre. Za poslednjih mesec dana ne mogu da garantujem, ali pre toga je kao što je bilo :)

Meni nema samo jednog, al' nema veze. I bio je šit. :)

Samo čekam da neko otvori temu da se žali. To mi je jagodica na šlagu.

E da obrisao sam sve ispod 0. I to će na sad automastki da ide na svakih 10 minuta - brisaće postere starije od 1h koji imaju ispod 0.

I to će na sad automastki da ide na svakih 10 minuta - brisaće postere starije od 1h koji imaju ispod 0.

Ubio si trol postere. :'(

hos ti uvoditi pregledanje definicija, kao sto za postere imaju moderatori 1 sat fore da ga izbrisu, stopiraju i tako to?

E da obrisao sam sve ispod 0. I to će na sad automastki da ide na svakih 10 minuta - brisaće postere starije od 1h koji imaju ispod 0.

Sreća pa je operativna tema zaključana, jebale bi posterdžije majku kome stignu.

Sreća pa je operativna tema zaključana

+9212
Не треба је ни откључавати неко време.

E da obrisao sam sve ispod 0. I to će na sad automastki da ide na svakih 10 minuta - brisaće postere starije od 1h koji imaju ispod 0.

Daaaaj...

Što je ovo problem?

Pa zato što je bila odlična zajebancija sa povremenim polu-trol i trol posterima, pogotovo kad završe u odabranim. Naravno da smo preterivali ono ranije kad nas je bilo više od ostalih postera, ali ovako sad toga nema uopšte, a baš smo se lepo zabavljali.

Što je ovo problem?

Trol posteri su dobri jer se pročisti gamad sa sajta, koja bi kad-tad pukla i počela da psuje sve redom. Ovako im samo damo okidač.

Pored toga, Ima mnogo dobrih takvih postera, koji ili ostanu neshvaćeni ili ishejtovani od maloumnih posterdžija.

Gomilu puta smo čuli ocene nisu merilo kvaliteta.

Pa ja mislim da dobar trol poster može da nakupi preko 0. Ne?

Samo da obavestim da sam pustila poster s Mrkonjićem koji mi je greškom obrisan. Kaizene, mogu samo da te pohvalim. :) Sada više neće biti sranja.

Hm, ima i to smisla... Mada ja ne znam kada je neki bio u plusu, iskreno. :)

Aj kad smo već krenuli naširoko, jesu li posteri za trunku kvalitetniji od kada postoji ovaj lag od 1h? Rado bih ga ukinuo iz nekoliko razloga (tehničke prirode) ali ako radi posao smisliću nešto.

ionako mi ne idu posteri :D

Па, нема више шитова као пре, али опет се деси да процури нека болест. Јбг, не могу ни модови све то да постигну. Мада, генерално, јесу бољи постери за нијансу.

Pa ja mislim da dobar trol poster može da nakupi preko 0. Ne?

Kako koji.
Recimo, ovaj Zmijin poster, koji je po meni, genijalan, a sada je obrisan. Navukao je gomilu autora u komentarima.

jesu li posteri za trunku kvalitetniji od kada postoji ovaj lag od 1h?

I da i ne. Nekada se propusti gomila smornih postera, nekada su stvarno dobri. Ali što jes', jes' gluposti više nema.

I to će na sad automastki da ide na svakih 10 minuta - brisaće postere starije od 1h koji imaju ispod 0.

Kaizene na koje se to postere odnosi?
99% ovih svežih što smičemo u moderaciji, a ostavljamo posterdžijama "za na fejs"
imaju odnos 0:1 tj naš minus.