Prijava

Realno, treba vise moderatora, coece pravi se 20 puta vise postera nego prosle godine, definicija se isto tako pise 10 puta vise, a 2 moderatora mozda vise u odnosu na proslu godinu.

@church pub

za sada neće da radi automatsko brisanje. moram ipak malo da promislim :)

Zašto ne baciš neku temu, bar moderatorima i pitaš ih za mišljenje pre nego što uradiš nešto malo drastičnije na sajtu? Koliko si stvari u poslednje vreme promenio, pa opet vraćao na staro.

Kajzene, zasto ne napravis tako da odredjena grupa moderatora moze da moderise SAMO postere. Nadjes jedno 100 zainteresovanih (po mogucstvu duhovitih, "kompetentnijih") ljudi koji su voljni malo da moderisu postere.

Mislim, uz ta automatska resenja, koja su dobra samo kada je nuzda, moglo bi da popravi situaciju.

Aj kad smo već krenuli naširoko, jesu li posteri za trunku kvalitetniji od kada postoji ovaj lag od 1h? Rado bih ga ukinuo iz nekoliko razloga (tehničke prirode) ali ako radi posao smisliću nešto.

Ja nešto i ne primećujem, mada sam siguran da pravo smeće tek ostaje iza.

da odredjena grupa moderatora moze da moderise SAMO postere. Nadjes jedno 100 zainteresovanih (po mogucstvu duhovitih, "kompetentnijih") ljudi koji su voljni malo da moderisu postere.

To je već u planu. Ali 100 autora je previše.

Aj kad smo već krenuli naširoko, jesu li posteri za trunku kvalitetniji od kada postoji ovaj lag od 1h? Rado bih ga ukinuo iz nekoliko razloga (tehničke prirode) ali ako radi posao smisliću nešto.

Nooou. Bila bi opšta poplava užasnim posterima, mnogo znači.
Znam šta sklanjamo i koliko je ogroman broj to u pitanju.
I da po ceo dan kad smo u prilici održavamo na 5 -10 - 15 strana, tj da su ceo dan "čisti" to znači da 150 strana ne ugleda svetlost dana.

edit: a ono što se provuče se skloni naknadno, 50ak strana, to je otprilike odnos ovih dana. Uostalom ceo jun je sređen, mogu uvek po kalendaru da se gledaju. Bilo bi zeznuto da se svi provuku pa da posle naknadno smičemo sve.

Потписујем ово што чрч каже и нисте ми јасни ви остали који то не увиђате, дечко! :р
Значи, дневно укупно буде око 160-170 страна, а ви од тога укупно видите 15 страна, ако се цео дан сређују. И дневно се направе бар 2-3 постера који су за одабране, то је сасвим океј просек и одраз побољшања квалитета.

Aj kad smo već krenuli naširoko, jesu li posteri za trunku kvalitetniji od kada postoji ovaj lag od 1h? Rado bih ga ukinuo iz nekoliko razloga (tehničke prirode) ali ako radi posao smisliću nešto.

Јесу. Ево ја кажем.... Дешавало се да прешалтам прије 20 страна и да дам 2 плуса, сад дам можда 5 плусева, 10, небитно, углавном више, а постери су бољи јер говна јелте остају тамо неђе.
Све у свему побољшава се квалитет постера...

Ово да се брише испод 0 ми и није нека идеја... Јер си мени нпр сад обрисао два, три постера која су ми била драга иако су испод 0 били...
И што неко каже трол постер, у праву је, немој уводит то испод 0 да се бришу...
Јер може да се деси за то вријеме да буде у минусу...

Aj kad smo već krenuli naširoko, jesu li posteri za trunku kvalitetniji od kada postoji ovaj lag od 1h? Rado bih ga ukinuo iz nekoliko razloga (tehničke prirode) ali ako radi posao smisliću nešto.

Веома су квалитетнији, што је речено горе, поткраду се глупости, поготово раном зором и касном ноћом ал то се после обрише, тако да, ако ти није превише бед, мојне да укидаш систем...

Каизене, мени су враћени само они које си ти избрисао, нису ми се враћали они које сам сам избрисао. Што је до јаја. Једино нису враћена два, која су након неког времена скинута са листе. Један је небитан, али бих волео да ми вратиш овај, ако је изводљиво: http://vukajlija.com/strana/ne-postoji#comment_1129378

Бољи су постери са овим системом, нема дилеме око тога.

Nikakav automatski standard ne može bog zna kako uticati na kvalitet postera. Npr. poster posle 10 minuta može imati skoro 7-8, a opet može kasnije da pređe 100, jer dok je na vrhu liste oni koji ga ne kontaju lagano lupaju minuse. Možda da se oni koji imaju negativan skor posle 24 časa brišu? Jedino pravo rešenje je uvođenje poster-moderator iliti kontrolora barem 10-20 njih.

Стварно су добри ови постери данас и јуче, мајке ми... Чак су одлични...

Pa gledamo da ostavimo manji broj, a da se ima šta videti.
Jer ovih dana kako je počeo raspust sve preko 15ak strana preživelih je previše, kvalitet je baš opao.

Ево сад сам прелистао две стране и само један минус сам дао. Једном сам се чак насмејао на глас. Онако, аххаахах. :)

En_Dotter
СИЗИФЕ

+ 1

Posteri koje su ktitori brisali su sada vraćeni... Čini mi se :)

Pa gledamo da ostavimo manji broj, a da se ima šta videti.
Jer ovih dana kako je počeo raspust sve preko 15ak strana preživelih je previše, kvalitet je baš opao.

Јес' да вас не фалим, али сад морам, стварно су одлични, ево се нисам сморио до 16 стране, и јако мало минуса сам дао, можда 5, не више....

meni si vratio i neke koje sam sam obrisao...problem je jedino sto se ekada mogli praviti dugi posteri da izgledaju OK...jedan je i bio ok dok ga nisi obrisao i onda vaskrsao..sad ni na sta ne lici