Prijava

labokv

da je srece da ni jedan americki film ili video ne bude dostupan u ovoj zemlji

juče

LOL

Да је тако ми не би смо знали шта је филм, али реално...

Немојте ми се ту ложити како гледате руске или не знам чије филмове...

Мени је још већа смејурија текст који је на исту тему писала Биљана ''два мушкарца се љубе на сцени и то је виша уметност'' Србљановић. Као да је текст писала несхваћена уметничка душа коју су остала деца слала по бурек и ударала јој дангле.
http://www.vijesti.me/svijet/kao-prvo-amy-winehouse-nije-pevacica-svetlana-je-pevacica-clanak-25371

Из текста:

PS: Nisam rok kritičar, niti je ovo prikaz koncerta.

Најјаче је што прљају реч РОК стављајући је у исти пасус са Ејми Вајнхаус.

Лако је њој да уђе џабе, па и ја би на муфте гледао како се пијана пичка тетура по бини...

Ja mislim da je ona nedojebana.

Nece vise pljuvati Ejmi, nek joj je laka Kazahstanska zemlja.

RIP (1983-2011)

Pljuvace joj po grobu :)

Sad će Beograd postati nezaobilazna tačka za Ejmine hodočasnike kao mesto gde je održala poslednji koncert

Ejmi je srpski Pikac

Ejmi, oprosti im zvizxdanie decxko, ne znaju sxta rade!!!

Treba toj Čelsi pokazati ko je na ovom prostoru najviše stradao, tj. mi Srbi od strane ustaša, 41-45, čija deca su nas ponovo jebavala uz pomoc NATO-a i uzela ono što ne zaslužuju. Nažalost, ne verujem da će ikada biti pravde za nas, i nikako neće ovaj svet shvatiti stvarna dešavanja i taćnu istoriju ove napaćene države. "Istoriju pišu pobednici."

sve je to tacno samo ta izreka na kraju nema veze sa zivotom

Losmi bravo, evo kreker.

РИПУЈ наша пијана певачице. Београд ће те памтити док постоји. Нека ти је лака пивска флаша и свака врста дроЗе.

na tvome grobu cika zoza zasadice sljivu u prahu..rip

Novi clan u klubu 27...Posle Brajana Dzonsa, Dzimija Hendriksa, Dzenis Dzoplin, Dzima Morisona i Kurta Kobejna medju legende dolazi i Ejmi Vajnhaus...Da uprlja ovo drustvo

Loshmey, vidi se da si ti pravi patriota i da voliš ovaj narod, imaš moj naklon, iskreno.