Prijava

Voleo sam uvek da je gledam. Izuzetno je duhovita.
Ali ovo...

Ovo ni Ivan Ivanović u saradnji sa Ami Džijem ne bi mogao da napravi. Ovakav promašaj, ovakav pad, ovakvo sranje, ovakvu glupost... Sramotno.

A i zar nije pljuvanje jedne nacije postalo aut? Pojavom Interneta su se valjda smanjili ti retardirani stereotipi da Ahmed uvek ima bombu u struku, da Miloš kolje sve što vidi i da Mikhail nigde ne ide bez votke u ruci.

Jbg, prevario sam se. :/

Ali kako neko može da shvati ozbiljno neku ravu koja ima emisiju na "E!"?!

To ni najveće nafurane kokoške to ne gledaju

Voleo sam uvek da je gledam. Izuzetno je duhovita.

Lolo.

Kako seru jebem ih u usta...pa da sam ja platio kartu za onu narkomanku ruznu, i da je onako otpevala, popeo bi se na binu da je bijem, kurva glupa, uzela pare i sad se vadi,...

Welcome back Džankee :D da ne offtopikujem više :P

Ма, кога заболе...

Ma šta branite fuksu? Ako sam platio ima da mi peva kurva sve u šest ili nek' vrće pare i nek vraća!!! Pun mi je kurac tih 'neshvaćenih' umetnika! Sad kao ona se uradila, usrala i upišala i meni sad to treba da bude kul... Ako ne možeš da držiš koncerte sedi kući ili spremaj ručak!

Rijani se to nikada ne bi desilo.

Nista novo. Primitivaca svuda. Tako se kod Minimaksa klalo zardjalim kasikama, takodje. Bitno je da normalni ljudi nemaju razloga da se nerviraju i budu zabrinuti, posto, bas kao i primitivaca, sirom sveta takodje ima normalnih glava koje ne gledaju ovo djubre, ili ako su za to culi svakako su samo lucidno okrenuli temu.

Opet, primitivaca svugde. I to je dobro. Anti-teža.

Треба да будеш много ретардиран да би се обазирао на ставове неке тамо комичарке (која очигледно тролује) и да њено повезивање концерта са геноцидом од стране појединаца од пре 20 година доживиш озбиљно.

С друге стране, људи који се на то обазиру такође имају и двоструке аршине. У свим српским 'хумористичким' серијама се пљује Америка са све Американцима који су наводно 'бездушни', 'глупи', 'необразовани' у односу на Србе, Срби су до јаја народ, успешни у науци, спорту, Амери им краду Мозгове, Амери могу да им се напуше курца. Је л' то као океј?

Баш сам пре неко вече налетео на неку новију серију у којој Иван Бекјарев оплете онако сочно по Американцима, глуми неког човека пуног стереотипа, а тачно се види да је то и став режисера серије.

Е, сад, то што се ја слажем да ти људи који су отишли на Ејми Вајнхаус јесу ретардирани, то је друга прича. А друга прича је, јер нема везе са Србима, него са свим њеним фановима у свету.

@Opaki d...džijo

Ako si naviko da "plaćaš kurve da ti pevaju" onda ne treba da ideš na koncert Ejmi Vajnhaus nego zna se gde.

Dojavdzijin post na ovoj temi najrealniji :)))

Шта рећи? Све што је водитељки остало јесте да уплиће политику и рат у музику и добар провод. Срећом, ниво њеног образовања као и ниво већине људи који гутају такво смеће, је толико низак да до сутра неће ни знати да ли је у питању Србија или Словенија. Југословенија.

Шта се могло друго и очекивати од певачице са проблематичним понашањем, јадним моралом и много лоших навика?

А што се нас тиче, можемо као и Немци, да се правдамо за геноциде које нисмо починили, или као Американци да снимамо филмове о њима и тако обрнемо још коју кинту. Млађо у Босни 1, 2, 3. Јел неко некад видео немачки комични филм о убијању Јевреја или Руса? Ја нисам. Европа је ипак Европа, а Америка... па, зна се.

Daj bre ti intervjui na srpskom su blam

Ako si naviko da "plaćaš kurve da ti pevaju" onda ne treba da ideš na koncert Ejmi Vajnhaus nego zna se gde.

Pa što nije pevala za džabe? Nego kao sad je ona neka umetnica i mi treba da se divimo njenom poludrogiranom visočanstvu. Ako su ti ljudi platili-ima da pevaš bre! Neko je dao 4000 za njeno majmunisanje.

Ево ја свратио само да кажем да ме боли курац шта је та пизда причала о нама. Све најбоље поз.

Mene je sve to baš potreslo.
Taman smo stvorili neki imidž kod američke nacije i sad nam ponovo treba da nas neko pljuje. Jebote, pa šta smo mi krivi...?
Ljudi, šta da radimo, dajte neki predlog...