Prijava

Chelsea Lately je idiot. Američki idiot, izvinjavam se zbog pleonazma.
Ta pevaljka je američka JK, još veći idiot.
High_roller je napisao najveću mudrost po pitanju oba gorenavedena idiota.

Obično pljuvanje, ko za stolom neke kafane, samo što je na televiziji...

А што би нас треб'о болет' курац за то?

Više treba da nas potrese što su nas bombardovali i oteli teritoriju/teritorije nego što su nam se smejali u nekoj idiotskoj emisiji.

Kako možete da budete tako ravnodušni...? Saće misliti još gore o nama. Ejmi nam nikad više neće doći...

Aferim,Valdemare,TERITORIJE....Ne samo Kosovo

Kako možete da budete tako ravnodušni...? Saće misliti još gore o nama. Ejmi nam nikad više neće doći...

AVAJ! Zato je ona grešila misleći da je u Atini! Navukli su je da misli da je u Grčkoj, a da je znala da je u Srbiji, nikada ne bi pristala da peva! More, nek se nosi.

Meni je žao porodica ljudi koje smo poklali.I to je to.Puca mi kurac za odvratnu američku ravulju.

sta se nervirate,to su ameri,nih svi ionako mrze i ceo svet ih ismejava jer su najgluplja i najdeblja ,,nacija,,...nemojte se primati na ove pedercice

kursadzije treba da uzvraete udarac,u istoj su kategoriji

Meni je žao porodica ljudi koje smo poklali.

Poklali, ubili, streljali, svejedno. Meni je žao porodica svih ljudi koji su poginuli u svim ratovima od izuma kamene sekire pa do danas. Ali kad se ratuje, ljudi ubijaju i bivaju ubijeni. I civili, i vojnici. Licemerno je sad izmišljati da postoje dobri ratovi, gde nema ratnih zločina. Rat je zločin. NATO ubija civile, isto kao Ratko Mladić. U Iraku je u poslednjih desetak godina poginulo 250.000 ljudi. To već polako prelazi u statistiku, i čini mi se da sažaljenju ima sve manje mesta. Ma ne znam, jebem ih sve, a i samog sebe!

ceo svet zna da su ameri najgluplji,najdeblji i najveci ratni zlocinci...svi im se smeju jer su oni drzava klovnova

Ja mislim da njoj treba jedna mocuga. E da mi je dinar svaki put kad nas je neko jebao u glavu...

i da dodam da je taj sou fejl od humora i ako su ona i ovi gosti pedercici duhoviti,onda sam ja bil gejts

Močuga sve rešava,smanjuje frustracije kod ovakvih krava,da je dohvati neki crnja(naćiće se neki,pune su ih SAD) da joj objasni neke stvari,pa će joj biti svejedno da li je kafe kuvarica ili ''komičarka''.

Svejedno.Ništa što je ona rekla neće uticati na moj život sutra kad se probudim.Šta ja trebam da se osjećam kao govno što su naši očevi branili svoje zbog neke ''komičarke''?

ја мислим да смо је ми намерно напили и надрогирали...намерно..нама је то у крви, да све покваримо, да наводимо невина створења на блуд, дрогу, коцку....и да увлачимо невине у рат...то нам је у крви....

Intervencija u Libiji je 31. rat koji je Amerika vodila od četerezšeste pa na ovamo. Majku im kurvinu jebem. I njima i onoj pijanoj drolji. A u kurac! Poserem im se i na atomske bombe i na osiromaseni uranijum i na napalm i na sva govna koja bacaju po ljudima.

Srbi su šupci koji obožavaju kad im 15 pijanih cigana sa trubama svira neke kurčeve svjedoke dok se Srbi valjaju u sopstvenoj bljuvotini i viču prvom liku do sebe "Ti si moj brat!", a ovaj će njemu "TO BRATE! Jel me voliš?".

Kizo, zaboravio si lljubljenje....

Ti si moj BRAT!
TO BRATE! jel me voliš?
VOLIM TE!
Da se izljubimo!
CMOK, CMOK, CMOK, to BRATE, tri put, SRPSKI!