Prijava

Ljudi pomagajte, sinog sam skinuo ovu igru i kada uđem na multiplejer traži mi neki kej kurac štajaznam. Nađem ja to na netu, ukucam isti, ono neće. Pokušam preko garene- ne vidim igru u 5 punih soba. Da li mi treba neki novi peč ili šta već?

http://hubpages.com/hub/How-to-Crack-and-Play-Call-of-Duty-4-Modern-Warfare-Multiplayer-Online-for-PC

Skini odavde sve redom i pažljivo čitaj i instaliraj, meni radi. Ako ne dube radio link za pbbanlagfix, samo mi javi.

Ovaj MW sa isohunta što sam skidao se nije instalirao(samo sam trebao da otpakujem), pa ne mogu da krekujem 1.7.
Ako imaš neki link da skinem mw sa normalnom instalacijom daj.

Ma nisam ništa zasrao, nema instalacije uopšte, samo ripovan fajl koji posle ne može da se instalira.

Garant si nešto usrao, ali ne znaš ni šta, veruj mi, desilo mi se to već.

E ljudi jel može neko da mi pošalje torent za Call of Duty 4(odnosno prvi Modern Warfare)?Probao sam na piratebay ali ne nalazim zglavan.

Prošli put kada sam instalirao cod 4 mw, nije mogo da se igra mp pa sam obrisao svaki trag coda 4 iz kompa pošto ne može da se uninstalira, a nije mi ništa ostavilo u C i D posle instalacije. Sada kada pokušam da instaliram opet izbacuje mi ovo http://oi51.tinypic.com/2nkuc8p.jpg. Zna li neko u čemu je problem?

Brate, reinstaliraj windows, nemam pojma, meni radi sve super.

Vajstkrese,meni isto to izbacuje i odustao sam od instalacije.

Ја не знам да ли може мп да се игра ако није оригинал.Многе игрице не могу мп јел само оригинал цедеови сцаки за себе има посебан код којим се приступа нету...

Žali se kod ofijecelnog distributera, ali ne zaboravi da poneseš fiskalni račun. Key card se nalazi unutar kutije od igre.
Oh da, ko još u Serbiji kupuje originale.

Realno, imaš gomilu tih torenta i ne kapiram zašto bi neko pravio temu na forumu samo zato što je skinuo neki govnjivi.

Onda mora da sam skinuo 3 govnjiva coda.

Е а то око инсталације,идеш на пајрат беј укуцш име игрице и поређај их по броју сидова,јер се брже скида,када скинеш имаш најчешће исо.фајл или оне као књигице,треба ти винрар да отпакујеш то а демон тулс или алкохол 120 да био тај исо фајл отворио,када њега отвориш сама се инсталација укључи,а крек ти буде буквално као да си убацио цд само идеш му цомп опен цд и прекопираш крек...

То нису кодови за мп,јер вака оригинал има за себе код...Бизнис

Ja igrao piratske igre na xboxu 360. Ne treba ti kod, nego samo pretplata na xbox live, ali svaki put kad se konektuješ može da ti skine neki apdejt za softver i posle možeš da se slikaš sa piratskim igrama.

Ljudi ne gubite se, nije to do koda, nego si ti nešto sjebao ili ti je komp njesra. Meni radi CoD4 MW MULTIPLAYER, samo ga instaliraj redom sve kako piše tamo u onom linku što sam postavio.

Šta god da je,ne pada mi na pamet da reinstaliram sistem zato što mi ne radi neka igrica.