Prijava

Niko ne zna šta to sijaaaaaaaaaaaaa

Evo pogledajte šta naša ''braća'' misle o tome...

Ma, to se oni samo prave.

Pored dela za Hrvate i Slovence,istina je i da za Jugom žale samo Srbi,uz izuzetak ponekog matorog Muslimana komuniste...

Pa ljudi zar vam ja nisam objasnio zašto samo Srbi žale za Jugoslavijom? Ali ne vredi pričati.

Dođe mi da postanem terorista... odličan dokumentarac stvarno smo robovi

dokumentarac je sjajno odradjen i sve je receno u njemu.. 2 sata traje al ga vredi pogledati

Одгледао документарац. Добро је урађен, јесте има пар мана али је релативно објективан.

Odgledaću ovo jedan dan kad skinem prijemni za pravo s kurca...

Mlogo ušećereno. Na momente neozbiljno. Doživeo transfer blama kad sam čuo Breninu pesmu.

E, da, koliko se vas šupak stis'o kad ste čuli za impalement?

Ne mogu da gledam, muka mi je od svih dokumentaraca o raspadu Jugoslavije. Gledala sam je očima kako se raspada i skoro pa nijedan ili nije objektivan do kraja ili da se ne da odgledati od gluposti.

Никад с Хрватима, увек им нешто не ваља. И да! Имају опаке комплексе од Срба.

Ако би Срби желели да творе поново СФР Југославију, онда и не заслужују да постоје. Нико ко би био тако глуп не би требало да троши добар ваздух.
Југославија је дефунктна творевина свуде осим у Србији.
Видим, ово је одавно прерасло у "мајку вам вашу ћетнићку, зашто сте нам разрушили нашу лепу Титову Југу " реторику. Онда увек може контра аргумент: Где су били вајни Југословени 1991? У Немачкој? Тамо је највише Југословена од 1995. године.

Толико од Сремца.

Jugoslavija je bila sjajna zemlja i samo su budale kao sto smo mi zeleli i uspeli da je razbiju.Naravno da nije bila savrsena i najveci preoblem je bila ekonomija,a ne nacionalizam,kao sto mnogi tvrde.Zivelo se bolje nego danas,to je cinjenica,zato sto su radnici imali sigurnost,redovne plate i bonuse,ali generalno ,u Jugi nije postojala trzisna ekonomija.Pojedina drzavna preduzeca su zaradjivala toliko mnogo para ,i punila budzet,iz koga su se kasnije isplacivale plate i podmirivala preduzeca koja su bila gubitasi i tako se odrzavao socijalni mir.Sama cinjenica da su pojedina preduzeca zradjivala toliko da podmiruju gubitke svih ostalih,govori da je i u toj komunistickoj zemlji bilo mogucnosti za zaradu.Moj deda je radio u Genexu i ziveo kao car.Plate su bile ogromne,putovalo se,trosilo....
Jugoslavija je imala sve...sume,more,jezera,planine i lose ljude!Na ovim prostorima ne postoji nijedan narod koji nesto vredi i to je najveci problem bivse nam zemlje.Uvek smo imali dobre pojedince,ali u masi svi narodi i narodnosti nase bivse zemlje su govna.Mozda se neki od vas tako ne osecaju ili imaju bolje misljenje o sebi,ali kada budu bile sledece demonstracije povodom bilo cega,obratite paznju i oseticete smrad govana koji dolazi iz mase.Taj smrad nije zato sto se neko usrao,vec je to smrad iz nasih dusa!
Bratsvo i jedinstvo je najbolji slogan koji je ikada smisljen i koristen u praksi,jer su pod tim sloganom narodi nase zemlje ziveli skoro 50 godina i to uspesno.Pod tim sloganom je nasa zemlja i izgradjena.Ljudi su se javljali dobrovoljno da rade na radnim akcijama,gde su lopatom i kolicima pravili gradove,jebali se i pravili decu i tako gradili drzavu,koju ce kasnije ona govna u nama da sruse.
Nazalost,vecina omladinaca na ovom sajtu ce za raspad bisve nam zemlje da optuzi strane sile,crnu magiju,vise interese..a ne ekonomiju,slovence,hrvate i srbe.Za rat koji se desio krivi su srbi ,jer smo mi drzali najvecu silu tada i Slobodan Milosevic,koji je umislio da je bog i da je njegovo da nekome zabranjuje ili naredjuje da se otcepi,krseci tako i ustav i zdrav razum.Normalno da su strane sile dale svoj doprinos,ali varnica je krenula iz Beograda,a oni su samo dosipali gorivo na vatru koja je tinjala.Posle Slobe,krivicu dele i Tudjman i Alija i svi su rahmetli,tako da nismo u prilici da im posteno sudimo i obesimo kao kerove na banderu,zbog rata koji su proizveli zarad vlastite koristi.
Jugoslavija je bila i bice ponovo,ne zato sto neko pati zbog nostalgije,nego zato sto je to realna potreba.Citava Evropa je jedan savez ,koji ima svoju ekonomsko,vojno i politicku funciju,zato sto su ljudi shvatili da su zajedno jaci,bez obzira na razlicitosti.
Ja pamtim vreme kada sam isao u Hrvatsku na more,u Sloveniju na skijanje u Trebinje na jagnjetinu,u Makedoniju da pijemo vino u Zagreb na kafu ,u Sarajevo na cevape i to sve bez pasosa,granica i slicnih sranja.Mi iz beograda smo kresali zagrebcanke,a nase su vole da se jebu sa zagrebcanima....i svima je bilo lepo,a onda je dosao rat.
Srbi koji su ziveli u Hrvatskoj,nisu zeleli da postanu gradjani svoje zemlje,vec su htele da prave posebnu drzavu i tako jos potpirili decenijsku mrznju izmedju hrvata i srba.Normalno to su ucinili zahvaljujuci Slobi i sili koju je on posedovao i tako je zapoceo veoma krvav sukob,cije posledice jos uvek osecamo.
Ako svi zaista udjemo u EU ,postavlja se pitanje da li smo mi normalni i zasto smo ratovali,kada smo se vratili na ono sto smo bili?

Talentovani, pozajmi mi te ružičaste naočare, molim te. Kao da je iko ikada pitao narod da li će ratovati ili neće, kao da se narod jedan dan probudio i odlučio da ne želi više da živi sa drugim narodima. Za sve su krivi političari i krimosi željni para i moći i da opet nastane Jugoslavija, u nekom trenutku bi se ponovo zaratilo, jer ništa lakše nego da glupi narod zavadiš.

Што је стомак празнији, то керови више бесне, газде потпирују тако што их чачкају а комшије вичу од преко ограде.
Тако се распала земља.

Narod nikada niko nista ne pita,zato sto je stoka!Moral je nepostojeca kategorija u politici i taj nedostatak morala je doveo da budemo u govnima u kakvima smo sada...

Непатворени божији испрдак од земље и краљевина схс, југославија и СФРЈ.
Свако у својој држави нека гледа своја посла и живјеће овај народ.

Ako je SFRJ "isprdak od zemlje", kako treba nazivati danasnje drzave u kojima zive (bolje reci zivotare) nasi narodi i narodnosti?