Dajte savete Vukajlijašima

  1. Не киту у уста.

  2. Дајем салвету медаторима да не јебавају поштен народ са мењањем назива тема. Јепте се више!

  3. Модови, сморили сте с мењањем назива.

  4. Kad idete na prelo ponesite kondome.

  5. Уколико наиђу цигани мечкари из правца Хоргош-Појате, не лежите у јарак и не правите се мртви. То је фино створаго, питомо, не уједа.

  6. Уколико наиђу цигани мечкари из правца Хоргош-Појате, не лежите у јарак и не правите се мртви. То је фино створаго, питомо, не уједа.

    ХАХАХ БЕНИСИЈО ЧКОДЕ

  7. Змају, Нектарове "ракије". Ја пио ову од зелене јабуке, попио две чашице и више нисам могао. Стварно није ни за курац, само хемија.

  8. Uvijek nosite toalet papir sa sobom. Ko zna kad će vam trebati.

  9. ja sam nekad imao devojku, davao godine na faksu jednu za drugom, trenirao dzudo i svirao u bendu, a sada sam moderator na vukajliji...bezite odavde deco dok za vas nije kasno

  10. kliknite kajzenu na sve reklame onda ce dobiti vise para pa ga nece boliti kurac

  11. ubijte se kolektivno

  12. upoznajte se sa mnom i izdrkajte mi

  13. Ako vam se sviđa vaša majka jebite ju. Nemoguće je da je Edip bio toliko lud.

  14. Ako je A plus B jednako C, onda je B sigurno C minus A, nemoš pogrešiti.

  15. Ne predlažite nikakve promjene na forumu. Bićete jebeani grupno.

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.