Prijava

Самсунг Галакси мини јебеее...

E, baš mi ti trebaš! :))

Je l' znaš možda odakle mogu da skinem drajver jer mi komp ne očitava telefon kad povežem USB i da li mi uz njega treba još neki program? Prerovila sam nema gde nisam i ne mogu da nađem ništa odgovarajuće. Najzgodine bi mi bilo ako neko ima link za GT- s5570 (baš sam gotovanka, je l' da). A i hitno mi je prilično...

I tako kažete... Nema meni pomoći, m? :))

Ja planiram da kupim sebi Sony Ericsson Xperia mini. Pogledajte ga pa mi recite Vaše mišljenje.

Evo je Android tema. Tražim link za Android 2.2, ali da radi.

Da li postoji mogućnost pravljenja .doc fajlova na androidu?

Da probam još jednom, da li neko od vlasnika android platformi na telefonu ima editor za word ili eksel a da ga pri tom, uspešno koristi?

Evo igrica koju smo drug Bruce Halter i ja uradili za takmicenje "Android Liga" koje je organizovao m:tel.
let:me color
Probajte i javite svoje utiske!

Da probam još jednom, da li neko od vlasnika android platformi na telefonu ima editor za word ili eksel a da ga pri tom, uspešno koristi?

Ја лично нисам скидао ништа везано за то, али има један професор овде код нас који преко андроида прегледа и коригује семинарске радове које му студенти шаљу. Сад, могуће је да ради преко тако неког чуда.

Андројид је мајка!

Страјо Крагујевчанине, на маркету има бесплатна лајт апликација "Документс ту гоу" која омогућује читање свих типова офис фајлова ( мене одлично служи ), а за едитовање имаш фул верзију исте апликације која се плаћа, не знам колико, али се плаћа.

Иначе, свима препоручујем Оперу јер је далеко бржа и поузданија од уграђеног претраживача.

http://www.androidsrbija.com/ registrujte se,postavite pitanje,meni su mnogo pomogli,vech postoje neka reshenja za pitanje drajvera,novih operativnih sistema (ja sam na 2.3.7 verziji odavno),kao i gomila korisnih aplikacija!
ljudi su jako raspolozheni da objasne i reshe probleme,probajte

Ћирилицољубци, са пијаце може да се скине српска тастатура, а апликејшн се зове "СЕРБИАН ИНПУТ МЕТОД". Добра ствар. :)

Готивна ствар је и ''СЛАЈДИТ''. Ставиш српски инпут, и вучеш прстом од слова до слова, а он креира реч. Уколико то није та коју си хтео, имаш понуђено изнад око 5 речи. Не мораш да стискаш свако посебно. Кад се увежбаш поруку можеш да откуцаш и за 10 секунди, неку обимнију.

Slajdit je odlicna aplikacija, ali moze da bude jebena ako imas prste ko cevape. Mene je mrzelo da se navikavam. Za razbibrigu preporucujem "Alchemy", strasno je zarazno. Pocinjes sa 4 elementa (vatra, voda, zemlja, vazduh) pa ih kombinujes, pa to sto si dobio kombinujes i pronalazis nove. Ima 380 stvari koje nalazis, ukljucujuci drzave, dinosauruse, bitlse, vampire i jos sto kuraca.

alhemiju sam brzo obrisao jer je pretila mom drustvenom zivotu.

Avaj, ima jedna dobra aplikacijica zvana "Battery Indicator" koja, kad je instalirate, pokazuje punoću baterije u procentima.

Do jaja mi je i ''Sense analog clock''. Mrzi me da ga opisujem, ima tonu opcija i vredi skinuti... :)

jel bre, jel probao mozda neko da instalira najnoviji android?

http://www.engadget.com/2011/11/18/ice-cream-sandwich-ported-to-a-galaxy-s-ii-and-the-people-rej/

da mi kaze jel je dobar ili je nestabilno gomno, da cekam oficijelni updejt ako ga ikada bude?

ja vala nemam muda da se zajebavam sa tim... ko proba nek se javi...

Pa je l' se može tek tako promeniti taj vražiji OS? Kod mene je Gingerbread, el se može to promeniti u ovaj Celtov npr?

Znam da nije Android, ali mi je glupo da otvaram novu temu za to. Računam da možda ovde neko ima ideju...

Kako bre da nateram IPhone 4S da se poveže blututom sa nekim tamo Samsungom?!

...I nisam našao nijednu Apple aplikaciju za to.
Turio sam nekoliko i nijedna neće, a i pisalo je doduše da neće, osim ako nije Apple sa druge strane ali ja ipak probao.
Onaj veselni Samsung ga "vidi", ali ovaj IPhone ne "vidi" njega... :-)

Mislim da uzmem Samsungov Galaxy Mini ili onu Nokiu novu, sto mozes da je modernizujes. Inace, imam trenutno Nokiu, koja pegla, pere, kuva, i cuva decu koliko je dobra. Ali mi malo dosadila, a i volim da sam u korak sa tehnikom.

Mene IPod zeza kad je u pitanju blutut, Apple je bas sranje po pitanju toga.

Ja sam zbavio SE Xperia X8, na 2.1 update-1 Andriji, baš ga prekjuče uzeh, neplanirano, svidio mi se strašno, morao sam. Zadovoljan sam poprilično advanced task menadžerom. Klik na vidžit i poije sve što radi u pozadini, jebe kevu.