Prijava

Kako bre da nateram IPhone 4S da se poveže blututom sa nekim tamo Samsungom?!

http://www.simonblog.com/2009/03/12/bluetooth-file-transfer-iphone-ibluetooth/
probaj ovo, moze da se skine pa ako radi, kosta 4 evra.
mada generalno sa appleom je nezgodno taj blutut, nabijem im ga u dupe.

Ne radi...nije za 4S... :-/

uz SLIDE IT tastaturu, preporucujem i GRAFFITI tastaturu-predobra je!

I drugi put. :)

Ko voli zajeban izgled i tonu personalizacija nek proba Go Launcher. Predojaja je...

Metila sam mob na usb i izabrala kies opciju, i ondak mi je komp tražio instalacione diskove, koje jebeno neće dinstalira, što i nije strašno. Strašno je što sad ne mogu da se povežem preko usb-a jer nemam pojma di na telefonu da namestim: masovna memorija il tako neki kurac koji je pored kies dat kao opcija. samsung galaxy i5500
Ako je neko shvatio šta sam pitala, nek mi odgovori :)

Можда ти је отишо кабел.

Nije. Iskopčam ga i opet prikopčam, i on traži instalacione diskove. Svaki put ista priča, s tim što sad ne da opciju da izaberem da li ću preko masovne memorije duđem ili kies opcije.
amin

Maro daj sutra nekom muskarcu da ti to namesti. Ne moze to ovako preko neta a jos ti zena.

Znači Bokice, tebi da se nikako ne javljam. Znaš kase uhvate dve žene, uvek ispadne lom, te ti se zahvaljujem na savetu :*

ahahhaahah mozes ti probijaca nazivati zenom koliko hoces, al ne pogadja to njega ne ne
i sledeci put kad budes ljubila nemoj da ga gricnes opet na kvarno :))

Pa skini instalacione diskove.

A zašto uopšte ideš preko te opcije?

Ја још увек мислим да је кабел у питању.

mara munja
Ako je neko shvatio šta sam pitala, nek mi odgovori :)

Nemaju ovi muški pojma šta si pitala.

Pazi ovako:
- idi na settings
- pa na poslednju opciju "about phone"
- pa tu na, verovatno, petu opciju "USB settings"
- tu imaš 5 opcija, od kojih će ti biti čekirana verovatno prva:
a) samsung kies (grom ga spalio)
b) media player
c) mass storage
d) pc internet
e) ask on connection

Ako ćeš kao fleš da koristiš čekiraj mass storage, mada najbolje je ask on connection, pa svaki put biraj šta ti je volja.

Može da se desi da ne zapamti iz prve novo podešavanje, nego da moraš da restartuješ. Sve je tako isto bilo kod mene na i5800 galaxy 3

Fala Črčo na trudu ♥
Svaki telefon je priča za sebe. Moj nema te opcije koje si nabrojala, al si mi dala neki hint, te sam uspela da završim pos'o :))

Doktore, sikter bre. Nisu gej.
Mene moj super i lep i češka me bre kad ga uključim.

Само да сте убацили у увод шта је андроид, нисам корисник али бар да знам нешто основно, овако сам морао да тражим.

ma imam i ja androjid, i to na najbesnijem telefonu koji postoji :)

nego, jebes kies. idi na settings -> applications -> development -> pa selektuj usb debugging.

sledeci put kad ubodes telefon, spusti onaj meni odozgo i selektuj enable usb drive.

trebala bi da vidis sve foldere sto postoje u androidu. nemoj nista da brises, ali videces lako gde su ti slike muzika i slicno.

ma imam i ja androjid, i to na najbesnijem telefonu koji postoji :)

Pišaj po sirotinji :)

Podesila sam kako si mi kazo. Radi ko dragon John Jonhson ♥

Evo i ja da redložim aplikaciju za sms. Moj telefon npr.nema zvučnu notifikaciju, outbox i ostale džidže vezane za poruke i ima prilično bednu temu.
-go sms pro- ima sve što treba meni i komšiji. Kase ta aplikacija skine, uz nju ima u ponudi, tona go sms pro tema. ne zna se koja je lepša od koje, a nisu ona kičerica, mada ima i njih. To za tebe, Kelte. Imaš rozo sa cvetićima :))