Prijava

И ја се слажем са тиме да се Ништа не може дефинисати. Ништа је неопипљиво, не може се осетити, додирнути, не можеш водити разговор са Ништа, јер ти Ништа не може одговорити, не можеш доказати постојање односно непостојање, као ни присуство односно неприсуство Ништа. Али си свестан да постоји јер је антипод Нечему. У јеботе, па ово као да причам о богу.

pa smislicu nesto.

Ја ћу ти минус лупити на ту дефку :Д

А сад сам се збунила јер сам написала да Ништа постоји. А Ништа је непостојање. Ааааааа

Ништа је

Неће моћи :)

И ја се слажем са тиме да се Ништа не може дефинисати. Ништа је неопипљиво, не може се осетити, додирнути, не можеш водити разговор са Ништа, јер ти Ништа не може одговорити, не можеш доказати постојање односно непостојање, као ни присуство односно неприсуство Ништа. Али си свестан да постоји јер је антипод Нечему. У јеботе, па ово као да причам о богу.

za pocetak VERUJ

evo za nevernike
http://vukajlija.com/nista/114902

i kad uspem da definisem nista vasa reakcija ce verovatno biti slicna ko na ovu defku, nesto u fazonu "e jebi ga, nije to to"

Нешто се сјебало. :)

Ништа је због сира и војне музике!

Бем ли га, због тога настаде језичка заврзлама - нико је јео/нико није јео.

Ништа, то је ствар коју наручиш у кафани када немаш пребијеног динара.

koliko je vama do jaja

xaxxaaxxaxa :D bilo je u nekoj seriji pre neki dan..pitaju nekog lika sta si ukrao..i on kaze nista..i tu ovaj lik policajac:ali nista ne postoji tako da se ne moze ukrasti..ja sam se zbunila..

bog te zavrti mi se u glavi