Prijava

Pa čobansko je ovo najpoznatije, tipa Đurđevdan, Lipe cvatu i tako to.

Hahaha, Pjer koji si spemer/trol.

Pjer88 ti je nagora vrsta wonnabe trola. 4chan trol.

Pjer88 ti je nagora vrsta wonnabe trola. 4chan trol.

To su najkvalitetniji trolovi, nego se on ovde samo zajebava, ono nije ni trolovanje, nego eto cisto zajebancija.

cobanski rok po mom misljenju

Evo žena koja ima ukusa, a vi ostali idite jedite džem.

Bebop idi poslušaj malo muzike pa se vrati kad naučiš šta je to.

Slušam upravo ! I ta muzika je Manu Chao ! Ne Džema Jedna Tegla :)

Uuuu zamisli, Manu Chao, jel su to oni što se Betoven ugledao na njih? I inspirisali su Roberta Johnsona i Miles Davisa?

NIje to je bend na koji se ugledao Branimir Štulić Stublić Jura !

Jeste, da. I onda je Leteće Špageti Čudovište kidnapovalo Devicu iz Gadalupea, i tako je nastao hentai.

Pjer88 ti je nagora vrsta wonnabe trola. 4chan trol.

Izvedi me na pravi put, slušam!

http://www4.slikomat.com/11/0710/haq-130900.png

http://www.youtube.com/watch?v=TesdVZePtDQ
Ljudi aj zajebite svadju.. Samo za obog lika sto misli da je EKV bolje od Bd fino se zajebao.. Sta bre oni to imaju Krug i Par godina za nas !? Imali su neke svoje lude fanove sa Rej Ban naocarima koji su devedeset % isli njihovim putem , trajali cetri godine i svi pomrli od predoziranja sise narkomanske.. Bijelo dugme je deo kulture tog vremena kojem mi ne pripadamo i nikad necemo pripadati i bas zbog toga nemamo pravo da seremo o tome..

Bijelo dugme :D. Inace moj omiljeni ex yu rock bend. Znam njihovu celokupnu diskografiju, slazem se sa autorom teme da su bili najjaci sa Bebekom. Bend koji je u neku ruku, odrzao koliko toliko Jugoslaviju, da se ne raspadne, pre konacnog raspada... Omiljena balada njihova mi je 'Kad zaboravis juli'. Tekst pesme se uklapa sa jednim delom mog zivota... jbg... :(

Ne volim Bijelo dugme, ali Bebek mi je gotivan, ne znam ni zasto,a pokojni Laza je jedan od nasih najboljih muzicara.

najbolja grupa jer su pevali protiv rata u jugoslaviji, i ima ona pesma ''pljuni i zapevaj moja jugoslavijo, ko ne sluša pjesmu sluša će oluju'' baš pre rata su je snimili