Prijava

Patetika je kad devojka pljune. Razumem kad je preobiman cug... ali svaki put, devojchice???

Userem se u na patetiku i na patiku i gomna sto traze sazaljenje i paznju.
Ceo zivot glume filmske likove tipa: video sam na filmu i na ostalim USA ispiracinama da treba da mi ovo bude lepo, ono tuzno a za ono da se borim.
Kaki kurci, kakvi zaraci!? Ceo zivot im je komercijala. Rade stvari samo da bi neko obratio paznju na to i da bi (kao) porasli u tudjim ocima a ustvari u podsvesti zele sami sebi da se svide. JEbes ti ako svaki put moras paziti sta ces pricat, na cega treba da se smejes, na cega da glumis zalost a u cemu da uzivas. Prokleti stereotipi i uniformisani ljudi.
Najjaci su mi oni sto bi se odrekli svoga dupeta samo da bi bili IN. Setih se fore sa komadicem. Svi vicu UA PRODAJA i tako te gluposti a prkno bi svoje prodali za 100e (ako ne i manje). Psiholoski poremeceni ljudi zavisni od paznju koju izgleda nisu dobili od svojih bliznjih kad su bili mladji ili su je previse dobili pa sad misle da im je svako roditelj da mora da ih slusa i da i da se smeje na njihove fore koje, su uzgred, verovatno tudje i surnajst miliona puta ponovljene. Sere mi se od tih gluposti a jos vise od onih koji podrzavaju to i sire

Ducic je rekao cini mi se: "U jednoj pesmi ili romanu ima vise ljubavi nego na celom svetu."

Pateticno je tripovati taku neku "epsku" ljubav.

mada nisu ljudi pateticni samo u ljubavi, pateticno je i uvlaciti se profesoru nadajuci se visoj oceni, lupam sad lajkovati moda u nadi da ce ti odabrati definiciju, ponizavati se, biti ocajan kada ne moras biti ocajan

Е патетици је име Јован Дучић. Какав јадник. А само је хтео да јебе.
А ко од чке прави метафизичке појмове, неће до ње никад доћ'.

mozda si u pravu, al da je imao mudrih izjava, imao je

Нарочито за Хрвате :Д
А и Дис ми је увек био мали емо дерпе.

Ja pratim jednu osobu koja objasnila.

:)

Tako sam i ja počeo da pratim auroru. Žena je objasnila, ne jedanput.

p.s. auroro, želim da mislim da su edovi i moji protesti doprineli da te odbanuju:)))

Neko je spomenuo da mu je plač na sahrani užasno patetičan.

Ја.

Ti gospodine/gospodjo si jedna tužna osoba.

А можда само имам мишљење које се разликује од вашег? Или ви то не желите тако да прихватите?

А можда само имам мишљење које се разликује од вашег? Или ви то не желите тако да прихватите?

Koliki god da je jaz mišljenja, zar je patetika plakati za voljenom osobom koje više nema? Koju više nećeš videti i razgovarati s njom? NIKAD? Ne možeš da budeš čovek a da ne tuguješ zbog smrti, jer je smrt jedina prava tragika zbog koje vredi plakati, a čovek vredi onoliko koliko je suza proliveno za njim kad nestane.

Udostojite me vašim mišljenjem, pa da vidim da li ću morati da priznam grešku u svojoj izjavi.

Фантастично друго место заузимају Владо ГеЈогријев, Сер Геј Четковић и екипа.

Abelardizirati skotove, slažem se.

zar je patetika plakati za voljenom osobom koje više nema?

Јесте. Ја не признајем култ смрти, по којем вољене особе више нема. Ако сам неког волео, он је за мене увек ту, чак и кад умре. Ако неког нисам волео, он је фактички већ мртав.
Али не, код нас на Балкану ниси човек ако се не исцмиздриш над ковчегом, био ти покојник драг или недраг; не смеш се издвајати од масе.
Они којима је заиста жао, они ће га ожалити као човека. Сви остали треба само да поћуте и да бар минимално испоштују породицу. А не да чопоративно изигравају нарикаче и кукаче.

Koliki god da je jaz mišljenja, zar je patetika plakati za voljenom osobom koje više nema? Koju više nećeš videti i razgovarati s njom? NIKAD? Ne možeš da budeš čovek a da ne tuguješ zbog smrti, jer je smrt jedina prava tragika zbog koje vredi plakati, a čovek vredi onoliko koliko je suza proliveno za njim kad nestane.

Udostojite me vašim mišljenjem, pa da vidim da li ću morati da priznam grešku u svojoj izjavi.

Ја пиздим од оних баба нарикача које плачу ради плакања. ШУПИЧКУ МАТЕРИНУ
А то да човек вреди онолико колико се суза за њим пролије је патетично.

Aleksandar Vučić kada napravi onu samosažaljivu facu, spusti obrve i ovlaži svoje napućene vulva usne.

Ја пиздим од оних баба нарикача које плачу ради плакања.

Егзектли. Другарица из разреда се њима смејала у фацу на сахрани кад су почеле да јој сасипају извале типа: ''Јој кукавна, нећеш ти више свога деду видети, саћеш бити тужна, пичке материне...''

Plač radi plakanja je opet patetika. Ali ja kao nepotpuni vernik u zagrobni život ne mogu da se suočim sa smrću bez da plačem. A ako ti imaš drugi vid tugovanja osim plača, onda se se slažem da se ne složimo, i sukob mišljenja je tu tolerantan. Ali ne tugovati uopšte jednostavno nije ljudski, to nema ništa sa sukobima mišljenja.

Ali ne tugovati uopšte jednostavno nije ljudski

Свако има право да на свој начин искаже туговање. Проблем је у друштвеним конвенцијама и неписаним правилима које одређују да мораш да плачеш и да кривиш уста надоле ако си тужан. Од тога ми се сере.

Zašto brkate babe i žabe? Nije svako plakanje patetika. Meni je umro deka pre 15-ak dana i plakala sam sa manjim prekidima skoro 24 sata....zato što smrt drage osobe boli...

Свако има право да на свој начин искаже туговање. Проблем је у друштвеним конвенцијама и неписаним правилима које одређују да мораш да плачеш и да кривиш уста надоле ако си тужан. Од тога ми се сере.

E, to je već stav i mišljenje u formi u kakvoj mogu da prihvatim kao različito od svog. Povlačim svoju prvobitnu izjavu.