Prijava

Da vas cujem sta mislite? Gledam malopre ima i koji lajk sa fejsbuka...oce li biti "ko se zadnji lajka, najsladje se lajka".
Oce li google izneveriti i imati promasaj jos jedan ravan buzz-u?

Jel mislite da mi je google sad slucajno malo predugo ucitavao stranicu los andjeles tajmsa sa tekstom prve ogromne greske google + ?..."Google+ social network runs into first privacy issue" ili ja slabo kradem net na momente?

Ај укратко о чему се ради.
Видио сам код месалине нешто, али ми црно било да истражујем

iskreno...malo ga se bojim

ја сам за све што гугл промовише. Свиђа ми се идеја... има ли ко линк да направим профил?

ne moze se napraviti profil..za sad je pun rupa i slali su pozivnice i imaju test ekipu...
a i zbog velikih zahteva su stopirali jer su pretrpani
mozes polu da se registrujes tj. da ti posalju obavestenje kada su otvoreni

Da
Trenutno je sve popunjeno a još uvek je u fazi razvijanja
ovo je bilo samo da zagolica maštu.
Ja sam se kao prijavio i jedva čekam da vidim šta će da bude.
Da se tamo masovno izdodajemo i napravimo jedan circle "Vukajlija"
zanima me kako izgleda!

Isto sranje ko i sve ostalo, samo imaš te krugove da podeliš ljude u prijatelje, rodbinu, ostale itd. Koji će mi još i to, pored fejsa i vuke, mada ko zna, možd i napravim profil.

Ja ću napravim. Ionako imam preeeeviše slobodnog vremena poslednjih dana. :)

Jel zna neko kako da se prijavim?

imam profil (dobio invite bez njega se jos ne moze koristiti jer je još u razvoju) svidja mi se... po mom misljenju ima da oduva sve socialne mreze.... krugovi su dobra stvar jer ne zeliš baš sve što objaviš da ti komentarišu tata i mama xD a i ima dosta zajebancija tipa video razgovor sa vise ljudi :D samo što to još nisam probao jel jebiga imam samo jednog pajdu koji je isto kao i ja uletio u tu beta verziju pa i ne mogu nešto puno da ganjam... sve u svemu mislim da ce da pojede sve socijalne mreze tog tipa...

Ja bih voleo kada bi ovo uništllo fejs, Mark Zukenberg me nervira!

Google malo po malo postaje ceo internet za neke ljude!

PavleKZN

Google malo po malo postaje ceo internet za neke ljude!

Pa realno gledano ako ti google nije ceo internet onda si ti zakuca na par sajtova ko vlasnik satalitske od 9999 programa koji gleda samo 10 programa xD

samo pretraga i pretraga!!!

Ovo je veoma dobro.

Pa realno gledano ako ti google nije ceo internet onda si ti zakuca na par sajtova ko vlasnik satalitske od 9999 programa koji gleda samo 10 programa xD

samo pretraga i pretraga!!!

Nisam na to mislio!

Za hiljade i hiljade ljudi trenutno ceo internet je Fejsbuk, eventualno pogledaju nešto drugp!

Kao i u ovom klipu što je prikazano, Google sad zamenjuje i fejsbuk i skajp!
Dakle:
Youtube, Socijalna mreža ( Fejs + Skajp ), Mail, News, Maps!
Sve je Google! Bar za neke ljude...

pa upravu si google polako počinje da melje čitav internet kroz svoju moćnu industrijsku masineriju... vidis o tome bi se moglo diskutovati ali mogu ti reci po meni je to dobra stvar... komunikacija preko interneta bi po meni trebala da pojede i mobilne i fiksne i radio i tv i klasicne novine stajl nacine komunikacije... bar po meni...