Prijava

Mislim da je ovo do sada najveca opasnost po Facebook.

Da bog da se zatro taj fejsbuk!
A veoma me zanima kako ovo izgleda.
A sto se tice onog video snimka
-Ko prvo ko je napravio ono cudo SVAKA MU CAST!!!
-ko drugo JESTE! sve je tacno, ali me to ne stresira nekako
ne lici mi na novi svetski poredak
ali kako god

Ја сам се пријавио, односно, како сте рекли на претходној страници, полурегистровао.

Probao sam i jako mi se dopada. :) Nadam se da će ljudi ovo više početi da koriste, dosta je jednostavnije.

Ako neko hoće pozivnicu, neka mi pošalje mail na PVT. :)

Ako neko hoće pozivnicu, neka mi pošalje mail na PVT. :)

I meni.

Izgleda da ne mogu više da zovem ljude da se pridruže, izgleda da je maksimum bio 10 ljudi koliko možeš da pozoveš. :/ Pitajte Ludog Čaka da vas ubaci.

Овлаш сам прочитао све што се писали и ништа ми није јасно.

И из свега што сам прочитао мени је јасано извесно само једно:

ЈА САМ ПРЕСТАР ЗА ТО.

Јебо то.

izgleda da je maksimum bio 10 ljudi koliko možeš da pozoveš.

Hahaha, pa ja onda imam još samo 4-5 pozivnica.

8 је макс ја мислим. Мрежа је солидна има још да се ради на њој али се може користити :)

Čače, šalji invite.

Cace,mogo bi i meni,ako ti ostala neka.

Скинули су изгледа опцију додавања :)

ma nije fb kriv za raspad inteligencije nego LJUDI koji imaju profile na njemu.
Sve je to lepo zamisljeno ali ljudski faktor je jedina slabost. Ako uspe ideja gugalova onda ce fb puci kao i myspace (i zbog zasicenosti ljudi i monotonije) i onda ce ljudi preci na taj + i vuk pojeo magarca, isti tuki.
Google ce uskoro postati necija svakidasnjica jer se siri na sve popularne delove. Social network, masovno prikupljanje licnih podataka, video hosting, brauzer, mape, prevodilac pa sve dooooo Google OS koji kako kazu reklame, je linux distribucija koja je operativni sistem browser orijentisan tj ima samo browser (chrome) kao radnu povrsinu i nista vise. http://en.wikipedia.org/wiki/Google_Chrome_OS

E jebiga ljudi, nema više... ili su ukinuli ili sam potrošio.

ubjedjen sam da cete da mrzite gugl+ kao i fejsbuk.
sigurno ne odma, ali kad malo vremena prodje bice isti hejt prema njima kao prema fb-u

Sedplas, što si bojler?

Aj, cisto nesto za promenu malo.. sinoc se registrovah.. nije lose :P