Google +

  1. Profile pa Edit profile i ispod slike će se pojaviti Change photo.

  2. evo uspeo sam.
    Sad me samo još 1 zanima: u čemu je razlika između circles i friends?

  3. e da, i kako da postujem nešto na zid?

  4. nema zida, to su ''posts'', pa, stavi neki link tu ili nepiši nešto, ko na fejsu. za friends je neophodna obostrana potvrda, dok za circles ne.

  5. Za šer sam evo uspeo, a za circles:
    ako ja tebe dodam u circles a ti mene ne (ili obratno, svejedno) koja su ograničenja.
    Ako ja tebe dodam u circle a ti mene ne, šta se onda kome vidi od profila (slike postovi itd)?

  6. ako ti mene dodaš, a ja tebe ne, ti vidiš samo moje public postove, a ja samo tvoje postove NE VIDIM dok te ne dodam. Ako i ja tebe dodam u neki circle onda ćeš i ti da vidiš moje postove u tom circleu + sve public postove.

  7. Pa zar to nije glupo? Znači ja tebe dodam i zatrpavam te postovima koji te ne zanimaju jer te bole tukidid za mene..
    ------------
    Kad smo kod toga, ko želi neka me doda:
    https://plus.google.com/u/0/110113395184199867753/posts

  8. nisi ukapirao. ako ti mene dodaš, a ja tebe ne, ja neću videti ništa od tebe, ti ćeš videti SAMO moje public postove. znači, kao da me pratiš, neki tviter fazon, štaznam.
    evo dodaću te.

  9. a toooooo, a pa onda je ok, bolje nego fejs mi se čini za sada...možda jer ga još nisu preplavile tigrice mačkice i "šone tebra mafija" likovi.

  10. ispravio sam prethodni post, loše sam se izrazio bio.

  11. a toooooo, a pa onda je ok, bolje nego fejs mi se čini za sada...možda jer ga još nisu preplavile tigrice mačkice i "šone tebra mafija" likovi.

    pa, pazi, idejno mi se jako đa. kako će da se razvija, videćemo. u to sa mačkicama i mafijom ne sumnjam. kul slika, uzgred. :)

  12. evo prihvatio sam dve osobe, kojoj od te dve je samo dosadno?

  13. ps

    kul slika, uzgred

    Hvala vi XD

  14. ja sam Bojan.
    edit: i nije mi dosadno, bre tamo, samo ovde :)

  15. Pošto vidim da mi svi pomažu, ako neko ima živaca da mi da instrukcije:
    -kako da namestim "landing page" to jest kad mi neko klikne na profil da mu odmah ode na info, ili neki drugi tab?
    -kako da kastomajzujem onaj natpis ispod imena (nešto kanda šort mesidž)?

  16. prvo nemam pojma, drugo ''izmeni profil'' pa klik na šta oćeš da menjaš.
    konkretno za to, klikni ispod imena

  17. pa tebi je tako namešteno, kad ti kliknem na profil odmah mi otvori tvoj info.

  18. ne znam stvarno, tako mi je bilo, i guess. tako je valjda svima...jbmliga.

  19. OK, hvala na pomoći, dosta gugl plusa za večeras, sutra u nove bagove!
    Elem, ko je Tea Malić na Vuki?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.