Prijava

NBA lokaut je i zvanično počeo
http://www.sportske.net/vest/kosarka/nba-cirkus-zatvoren-do-daljnjeg-45170.html
Šta mislite kolko će trajati i da li je ovakav scenario moguć u evropi to jest evroligi

Trajaće dok neko ne napravi tim ravnopravan Majamijevom. A u Euroligi nije moguć, jer se tu ne teži tolikoj ravnopravnosti klubova.

E da i da li mislite da će evroliga ove sezone biti kvalitetnija sobzirom na ovo

Parker, Novicki i Gasol su već najavlili povratak u Evropu, a verovatno će sve više igrača učiniti isto.

Šta mislite oćel partizan dovesti nekog mladog perspektivnog igrača iz nba

Ovo znači da će se sledeće sezone u evropskoj košarci gledati mnogo zanimljivije utakmice...

Imam dojavu od trećeg golmana Grenobla da LeBron dolazi u FMP, sigurica!

Šalu na stranu, o svemu će moći da se raspravlja kad se dogovore dokle će otprilike trajati lockout, samo ne znam šta će ove najveće zvezde, mislim ko još u Evropi ima para da ih plati.

Ček da pitam i ovde... Je l' će biti NBA 2k12???

Da li je moguće?

Она браћа из Олимпијакоса у ствари остају и попуниће сва празна места настала најављеном распродајом енбиеј звездама.

Наравно, измишљам, лупам глупости. Не знам, могло би свачега да буде...

Jedna malo je reći velika zvezda bi mogla da dođe u evropu
ima da pratim sve utakmice makabija a biće šou kad dođe u beograd
AMARE DOLAZI U MAKABI
http://www.sportske.net/vest/kosarka/amare-u-makabiju-45626.html

Kobi reče da će u Italiju...a Novicki u Bamberg beše?

Нећа ваљда Коби у Армани :/

Onda bi partizan morao lebrona da uzme :)

О јебем те срећо наша. Куд добисмо најјачу групу, још доводе енбиеј звезде. Шта је следеће, фузија Ефеса и Мајамија?

Још кад Амаре дохвати ове наше зелембаће, па закуцава преко њих 5 одједном. А лудило још веће и веће :)

Onaj Vilijams iz Jute ide u Bešiktaš

Мени мало није јасан тај локаут. Значи док то траје, играчи могу диграју по Јевропи и било где. Чим се укине, они морају да се врате у своје матичне клубове?

ЕДИТ: Читам сад да Скариоло наговара Делфина да дође у Армани. Јел тај човек нормалан, па шта хоће он, да освоји ЕЛ? :)

Pa štrajk k'o i svaki drugi...

Нисам знао да и они имају модераторе.

U jebte, koje ludilo..

Ako ništa drugo,bar će se Veseli vratiti u Partizan.