Prijava

Однеће нас вода Пајко, имам такав осећај. :) Најебали смо.

zajeban je put gospodnji do savrsenog mesta videces bice te zent, ali vredi svaki dinar.
Budi kul prema svevisnjem vodicu i nece te otaljati.

Немаш бриге, примио к знању. :)

Bravoooooo, skinut sa stuba srama, pa mu i definicija odabrana. Ma najbolji ste. :*

B: Grofe, to je zato što je omogućeno plaćanje preko moba. Mrzelo ljude da idu u poštu. :)

F: Tad se moralo otići do banke. :)

Ahahaha. Ma sramota bilo ljude da ih ne izvali šalteruša da su odavde...ja sam dva puta išo u poštu i oba puta davao pogrešne adrese i imena :)

Čekaj, kontam, da pošto sam postpejd, da će račun samo da mi se uveća za dvesta, jel tako? Uplatiću ja ovo samo kad dođem do kinte...neće me na mnogo polja u zadnje vreme...

Ali, stvarno 172, pa to je za svaku pohvalu. Mislio sam da ih je u vr glave 50...

ZeZaToR
Hahaha, Stefane srećno na okupljanju lolololo

Ne kenjaj da ćeš doći? Jupiiiii!

StefanKostić

ZeZaToR
Hahaha, Stefane srećno na okupljanju lolololo

Ne kenjaj da ćeš doći? Jupiiiii!

pre 26 minuta

Mora neki fajt da padne i obavezno da snimite i posaljete na jutjub...da se smejemo malo.

Ne kenjaj da ćeš doći? Jupiiiii!

sta god da nadovezem

JTU ti je lepo još pre godinu dana kobjasnijo:

@ Stefan Košutić (ili kako već):
Ne, nećeš biti moderator. Nećeš biti moderator sada, uskoro, nećeš biti moderator za 10 godina, nećeš biti moderator ni za eon.
To što ti i tebi slična ekipa dokonih radite sa ovim temama i ovim apsolutno bespotrebnim spamom na jako bitnim postovima na sajtu je ridikulno i dosta mi je gledanja ovog nonsensa.
Ako moderatori ne žele da spreče ovaj cirkus, barem ću ja da kažem ono što svi ćute.
Prestani da mlatiš praznu slamu. Nisi kapacitet za moda, nisi dovoljno stabilan da budeš mod. Nisu ti dovoljno kvalitetne definicije da budeš mod. Nema baš ništa preterano korisno čime doprinosiš da budeš moderator. Primiri se, uživaj u definicijama, ne shvataj sajt i sebe preozbiljno i zaustavi ovu represiju nad živcima moderatora, mojim živcima i živcima još milion njih koji tvoja iživljavanja moraju svakodnevno da trpe.

Pekky, osoba koja ne zna da prepiše jedno ime sa ekrana kako treba, ne zaslužuje ni delić moje pažnje. Zato prestani da se ugledaš na famoznog JTU-a i probaj da stvoriš nešto svoje. Ah, čekaj malo, pa ti si već na stubu srama? I to je uspeh. Svaka čast.

JTU ti je lepo još pre godinu dana kobjasnijo:

JTU je to i za Peki D Džema pričao, a realno Peki je izmislio internet za JTUa...Sa Stefanovim radom nisam upoznat.

Pekky, daj iskuliraj ti si bar normalan lik.

Stefane Kostiću DECHKO mene bi bilo sramota da prozivam nekog što je na stubu srama zbog ovoga pored onakvog print skrina u kojoj si ti u glavnoj ulozi

Ја сам на стубу срама и крив сам...крај приче, ал костићу оно је мало по

Ја сам на стубу срама и крив сам.

lololo na stubu si srama lololo!

Dosta je bilo. Smešni ste.