Prijava

Napišem definiciju dana :p

-Odem na svoj profil
-gledam 15 minuta sliku- sto sam lep...
-pogledam svoje komentare, da mi neko nije slucajno odg na prozivku
-pogledam njihove komentare na mojim definicijama
-odem na najnovije komentare i sta mi se ucini interesantno ocenjujem
-ako imam inspiracije napisem nesto, ako nemam citam definicije i igram igre na forumu...

Odem na profil vidim da su mi obrisali najbolje ocinjenu i najviše omiljenu definiciju i onda pomislim da želim da se nešta loše desi moderatoru koji je to uradio nešta loše desi i da je obični isfrustrirani krete. Ako je def poomiljenilo preko 20 ljudi i ona ne vrijedja nikog stvarno si debil ti koji odlučiš da je obrišeš.

Ако имам идеју за дефку одмах пишем..ако не, погледам коментаре на моје дефке па онда коментаре на друге дефке које сам ја коментарисала...посетим профиле омиљених аутора да видим да нема нових дефки, гледам глупости по форуму ређе упаднем на чет. Онда на крају, кренем да оцењујем дефке редом, и најчешће се нешто нервирам у последње време око дефиниција...од постера сам дигла руке, то оцењујем једном у 100 година....

Isto
Ako imam ideju za definiciju,odma pisem
onda idem na definicije i klikcem Najomiljenije danas(jer djubre ne volim da citam) pa kad dodjem do 10-te strane cepam postere(isto najomiljenije danas),a onda na red dodje forum,pogledam prvo dal ima nesto u PVT(obicno nema)onda igre na forumu i posle brckam nesto.
Posto sam 50 poena dobio tek pre 2-3 dana nemam naviku da udjem na chat...ali navikavam se polako.

Ja kad udjem prvo odem na profil, da vidim kako mi je napredovala sinocna defka(ako sam je izbacila), onda bacim pogled na prosek, cisto da proverim dal me je neko lajkovao ili hejtnuo. Zatim odem na definicije da vidim da li je dobro vreme za izbacivanje, ako jeste izbacim nesto. Procitam 10ak defki oko moje,cisto da vidim kakva je konkurencija. Posle mlatim po forumu, na cet ne zalazim nikad.

- Pogledam postere
- Pogledam trenutne defke
- Trollujem Chat
- Proveravam forum da li me je neko prijavio za ban :)

Прво "хејтујем" дефиницију дана, па одем да радим нешто друго. Онда "хејтујем" дефиниције дана које нисам хејтово. Онда радим нешто четврто.
Е онда не идем на чет и остало по мало.

Zapalim cigaru. Uz nju sve je lakse...