Prijava

Prvo pogledam defku dana :).

Pogledam koga ima na forumu, igram se malo...:)Ako nema nikoga od omiljenih, obidjem svoje definicije...Ostalo vec ne spada pod ,,sta prvo uradite kad se ulogujete na Vukajliju,,.:))))

ух, рекао бих ал' ми глупо....(^^,)

Pogledam svoj profil da vidim da li mi je popularnost porasla.Opet pogledam profil da vidim da li mi je neko u međuvremenu dao palac gore.Ponovo pogledam profil da vidim da li mi je neko nadoknadio palac dole iz prethodne sesije. Ražalostim se zbog dva palca dole.

odem na Pirov profil i nastavim da čitam tamo gde sam stala.

prvo ocenim defku dana, pa odem na profil da vidim imam li novih komentara, pa procitam 5-6 stranica novih defki. ako imam vremena, a svidi mi se par defki nekog autora, onda malo prosvrljam po njegoim defkama, pa po forumu. a chat sluzi da ako mi je bas dosadno, odem pa smorim nekog :)

ja sam uvek ulogovan :D

Uvek odem prvo na Forum. :)

Ako se kojim slučajem izlogujem, prvo što uradim jeste provera profila, tačnije komentare drugih autora. Nakon toga proverim da li je neko odgovorio na komentar koji sam ja dao na definiciju. Tek onda popularnost, pa forum.

Ајој, не сећам се. Давно је то било.

Погледам има ли какав примамљив наслов да оценим дефку..понекад одма' крећем у оцењивање. Онда следи рутинска контрола стања скорашњих дефиниција....па после тога на гугл имиџс крећем у потеру за сисама како би их окачио на дефиниције које могу боље...:)

Ja sam uvek ulogovan.

Такође , увек улогован.

Или стално улогован или се искључим кад видим колико кочи сајт.

pogledam jeli mali prst aktivan

Povezala si fon sa Vukom???? Kuuuul :PPP

Ahahaha, zezaj, zezaj! Ali kako se ulogujem, tako zazvoni :-)

LOGIN

If(Login==true)
{
goto :defka dana
goto :forum
goto :profil
{
if (jebanje keve==true)
{goto :PrijavljivanjeZaBan}
else
{goto :Chat}
}
else
If (login==false)
{goto :login}
}
(Samo obicne zagrade zameniti uglastim jer ovde u uglastim linkuje :) )

Pa vi sad protumacite :-)))))