Prijava

Da kad klikneš na autore, ko je onlajn da mu pored nika stoji upaljena zelena lampica, ko je oflajn da mu stoji crna lampica, a ko je banovan da mu stoji nadgrobni spomenik.

mesjo. mislim stvarno.
ne znam sta da kazem :)

ti ovo iz dosade. tek tako. priznaj.

Ja bi ti reka' Kelte kad bi zna'. Ništa, zaključavaj temu.

Pardon, zaključaj temu tek kad postaneš moderator. :)

ma, kad postanem moderator, ima da te banujem jedno nedelju dana, tek tako. da malo spemujes fejsbuk. vise mi se svidja :)

Nije zabavno da spemujem Fejsbuk, nema moderatora tamo.

mogu da te prijavim kod zukerberga :)

E stvarno, ima li on profil na Fejsbuk? Dopisuje li se i on sa pičkama? Piše li i on statuse sa pjesmama iz Granda?

nema. on se ne dopisuje sa pickama, ko ja i ti.
on ih jebe.
a za grand, jebem li ga. mozda.

Како нема модератора? А ко блокира онда оне групе, где се позива за јавни линч спаљивањ педера :))) Има и те како....

kad odeš na autore on ti izlista prvo one trenutno onlajn (to su oni što imaju tamnije plavu traku ispod imena)ovi koji nisu onlajn imaju svetlo plavu traku ispod imena kad odeš na stavku "autori".
*banovane imaš na gomili na dnu strane u futeru pod "banovani" i tako je mnogo preglednije da se traži.

tako da ono, aj sledeći predlog.
kako sam samo formalan :)

E jebiga, što nisi zaključa temu kad si mi odgovorio, sad će svi da me zajebavaju posle tvojega posta.

Hahahahaha.... Surovi al si opasan...

Meni se ovaj predlog, moram priznati, svidja... I mislim da je genijalan :):):) Ne, ozbiljno dobra je to fora... da ne mora da se klikce svaki put na autore.

Eee, pa ovo nije lose, sa malim izmenama. Na primer, kad pricas s nekim na cetu, da vidis da li je aktivan ili nije. :)

to eventualno da, ali mesja je pričao da to bude kad klikneš na autore pa tamo. njegovi predlozi su uvek odlični, kapiram da sam ja pogrešno protumačio ili je on pogrešno formulisao ono što je hteo :D :D

Surovi, dok se ti nisi javio na ovu temu, ja sam zna' što sam predložio. Sad moram da redefinišem predlog. Ovako: lampice ne bi trepćale, zapravo, ne bi ni bilo lampica, već malo većih tačaka u zelenoj i crvenoj boji, a za banovane već pomenuti nadgrobni spomenik. Oni što bi bili na čet, njima pored nika ne bi bilo zelene tačke dok god bi bili aktivni na četu, jedino kad bi zatvorili taj prozor, kliknuli na nešto drugo ili iz već kojeg razloga ne bi bili više na četu, njima bi se pojavljivala crvena tačka, odnosno nadgrobni spomenik za banovane. Na forum bi pored nika ili avatara, zavisi đe bude estetskije bilo za postavit' tačku o prisutvu na sajtu, bila sva 3 obilježja, znači zelena, crvena tačka i nadgrobni spomenik. Tako bi uostalom bilo i svuđe na sajtu đe bi se pojavljivao nečiji nik, drugačije bi bilo jedino na četu, bez one zelene lampice.

Kažem tačke umjesto lampica zato što mislim da bi lampice bile iritantne za oči.