Prijava

Jej! Kutak za naše muške napaćene duše. Mada i žene imaju tendenciju da izjedaju telesa kako domaćih tako i divljih životinja.

Ова тема је геј.

Koje ste vi žene gejevi. Ja se suzdržavam satima da ne ostavim komentar na onu vašu temu, a vi odmah. Aj sad, je l to u redu? Pitam da-li-je-to-u-re-du? Ćutimo a?

u duhu rodne ravnopravnosti idem ja odmah da nešto postujem na pijaci, pardon, ženskom kutku...

Pridružiću se Bruce - u ...

Kenja mi se od obe teme, jedino što može proizaći iz toga jesu spem, vređanje i ban.

kako štricate brkove?

Češalj, makaze i opleti. Barem ja tako radim.

Samo skupe mašinice.

Jel vas nervira kad vam kenja žena što dižete noge na krevet ili na nameštaj dok gledate tv? A tako je dobro u toj pozi gledati tv...

pa dobro je i za krvotok da ti noge budu podignute. šta žena zna šta je krvotok, reci ti njoj.

Kenja mi se od obe teme, jedino što može proizaći iz toga jesu spem, vređanje i ban.

Ova je u zezanju.

Jel vas nervira kad vam kenja žena što dižete noge na krevet ili na nameštaj dok gledate tv? A tako je dobro u toj pozi gledati tv...

Ne. Ja kenjam ženi što diže noge dok gledam TV.

Ja imam sto od mozaika, za 10 dina će biti antikvitet pa ću ga prodati za iljadu evra, ali ipak držim noge na njemu - vrlo pažljivo.

Da li vam se dešava da odmah posle tuširanja vam se prikenja, a onda baš za inat vam se gomno slepi sa čmarnim dlačicama, pa vas mrzi da opet perete rč i onda vas svrbi ko djavo? i da li ste spremni da obrijete dupe zbog toga?

Прави Крајишници не брију дупе!

Прави Крајишници не брију дупе!

Briju, al na suvo.

Френки, цуре воле кад бркови Жаре и Гоци.

http://www.youtube.com/watch?v=hXr-OktgohY